مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

اسمارت شیر چیست و چه کاربردی دارد؟ آموزش استفاده از Smart Share

0 2,457
زمان مطالعه : 3 دقیقه

اسمارت شیر چیست و چه کاربردی دارد؟ آموزش استفاده از Smart Share ؛ اسمارت شیر ( Smart Share ) برای به اشتراک گذاشتن محتوای دیجیتالی ( اشتراک گذاری تصاویر یا فیلم ها بین تلفن و تلویزیون یا رایانه یا سایر دستگاه ها ) از طریق شبکه بی سیم ، از فناوری ( DLNA ( Digital Living Network Alliance استفاده می کند . برای پشتیبانی از این ویژگی ، هر دو دستگاه باید دارای DLNA باشند. تلویزیون های جدید و هوشمند LG مجهز به Smart Share هستند .

با این راهنما تمام گزینه های موجود را می توان در Smart Share استفاده کرد :

اسمارت شیر چیست و چه کاربردی دارد؟ آموزش استفاده از Smart Share ؛ اسمارت شیر از طریق رایانه – DLNA

با استفاده از نرم افزار تولید شده توسط LG می توانید محتوا را از رایانه خود در تلویزیون خود به اشتراک بگذارید. این برنامه از فناوری DLNA استفاده می کند ، که رایانه شما را به یک سرور رسانه ای قدرتمند تبدیل می کند ، که می توان از راه دور از طریق تلویزیون آن را کنترل کرد . این نرم افزار باعث می شود رایانه شخصی شما به یک سرور چندرسانه ای تبدیل شود و شما می توانید محتوای مورد نظر خود را از طریق تلویزیون هوشمند ، از طریق DLNA ، کنترل و تماشا کنید .[quote font=”tahoma” font_size=”15″ arrow=”yes”] اگر سیستم رایانه ای با لینوکس یا ( iOS ) دارید ، گزینه اشتراک گذاری فایل ها را از طریق ( PLEX ) ، برنامه موجود برای این سیستم ها ، توصیه می کنیم. [/quote]

اسمارت شیر با تلفن هوشمند یا تبلت 

فناوری موبایل Smart Share از DLNA استفاده می کند ، که مخفف ( Digital Living Network Alliance ) است یعنی ، اتحاد برای شبکه شیوه زندگی دیجیتال. پروتکل DLNA از ( UPnP ( Universal Plug and Play برای به اشتراک گذاری محتوای چندرسانه ای در شبکه محلی شما استفاده می کند و می تواند در شبکه های Wi-Fi نیز اجرا شود. با این کار ، می توانید محتوای چندرسانه ای تلفن همراه خود را در تلویزیون هوشمند خود به اشتراک بگذارید. البته همه تلفن های همراه این ویژگی را ندارند . همچنین Google Play Store می تواند برنامه هایی را پیدا کند که از DLNA و LG TV Plus استفاده می کند.

اسمارت شیر چیست ؛ آموزش اتصال

 1. تنظیمات تلویزیون :

  اسمارت شیر
  برای به اشتراک گذاشتن محتوای چندرسانه ای توسط DLNA ، ضروری است که تلفن و تلویزیون شما در همان شبکه محلی باشند ، به این معنی که به همان روتر یا نقطه دسترسی ، Wi-Fi یا شبکه سیمی وصل شده باشند. در منوی تنظیمات تلویزیون بررسی کنید که به شبکه محلی خود وصل شده اید یا نه.

 2. تنظیمات تلفن :

  تلفن خود را به همان شبکه محلی یا Wi-Fi به تلویزیون ( همان روتر اینترنت ) وصل کنید.
  وارد گالری شوید و مثلاً یک عکس را انتخاب کنید. روی دکمه اشتراک گذاری کلیک کنید و Smart Share را انتخاب کنید. جست جوی دستگاه های سازگار DLNA شبکه محلی خود را شروع کنید و یکی از آن ها را انتخاب کنید.

 3. به اشتراک گذاشتن محتوا :

  تصویر انتخاب شده در تلویزیون شما ، نمایش داده می شود.
  به همین روش ، می توانید گروهی از تصاویر ، فیلم ها یا موسیقی را به نمایش بگذارید.
  منو های تلفن همراه شما ممکن است یکسان نباشند . اگر تفاوت دارند ، می توانید دفترچه راهنمای محصول را ببینید.

 


بیشتر بخوانید : 

هوش مصنوعی ThinQ در تلویزیون ال جی
10 اپلیکیشن برتر ایفون برای عکاسی
کاربرد کنترل جادویی تلویزیون ال جی Remote Magic

« حتما بخوانید  دستیار هوشمند Bixby ؛ آموزش استفاده از بیکسبی Galaxy S8
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .