مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

ویژگی StormWash در ماشین ظرفشویی سامسونگ

0 168
زمان مطالعه : 2 دقیقه

ویژگی StormWash در ماشین ظرفشویی سامسونگ . ماشین ظرفشویی Samsung StormWash کثیف ترین تابه ها و قابلمه ها را بدون مرحله پیش شستشو ( pre-washing ) تمیز می کند. این سیستم سنگین دارای جت های اسپری دوار قدرتمند برای تمیز کردن در هر زاویه و حتی رسیدن به نقاط سخت است.

ماشین ظرفشویی Samsung StormWash

ویژگی StormWash در ماشین ظرفشویی سامسونگ

ویژگی StormWash در ماشین ظرفشویی سامسونگ ؛ بهترین ماشین های ظرفشویی از نظر ویژگی های خاصی تست و مقایسه می شوند  ازجمله : شستن و خشک کردن ظروف با استفاده از انرژی و آب کمتر نسبت به مدل های دیگر و اجرای چرخه با کمترین سر و صدا. برای تمایز یکی از دیگری ، تولیدکنندگان در حال افزودن ویژگی های جدید هستند .

آیا دوست دارید یک ماشین ظرفشویی داشته باشید که بدون دردسر و به راحتی چربی های ظرف را از بین ببرد؟ اکنون سامسونگ ماشین ظرفشویی با تکنولوژی ( Storm Wash ) را معرفی کرده است که نوید می دهد آب را با فشار زیاد و در هر زاویه ای روی باقی مانده های مواد غذایی خشک شده می پاشد تا کثیف ترین ظروف را تمیز کند. در تست های اخیر ماشین ظرفشویی سامسونگ این ادعا را به آزمایش گذاشته است.

ماشین ظرفشویی Samsung StormWash

 

ماشین ظرفشویی Samsung StormWash ؛ در ماشین ظرفشویی DW80F800UWS سامسونگ ، در گوشه ای از قسمت زیرین قفسه پایین با دو باند قرمز رنگ که Storm Zone را مشخص می کند ، قرار دارند. گزینه Storm Wash را انتخاب کنید و در یک نقطه از چرخه ، یک بازوی اسپری چرخان اضافی  آنچه را که در آن بخش از قفسه قرار داده اید شستشو می دهد. بازوی اسپری اضافی تنها برای 2 تا 3 دقیقه از یک چرخه 140 دقیقه ای ماشین ظرفشویی فعال است.

بیشتر بخوانید :

 10 نکته برای افزایش کارایی ماشین ظرفشویی
ماشین ظرفشویی سامسونگ و اشنایی با امکانات ان
ظرفشویی ؛ راهنمای خرید ماشین ظرفشویی
راهنمای خرید ظرفشویی و استفاده ی صحیح از آن
نکات مهم در هنگام خرید ماشین ظرفشویی

« حتما بخوانید  میرورلینک MirrorLink چیست؟ طرز کار در خودرو و گوشی موبایل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .