مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

نحوه فعال سازی گیرنده دیجیتال پاناسونیک ؛ تیونر دیجیتال تلویزیون

0 7,367
زمان مطالعه : 3 دقیقه

نحوه فعال سازی گیرنده دیجیتال پاناسونیک ؛ تیونر دیجیتال تلویزیون ؛ اگر به تازگی تلویزیون پاناسونیک را خریداری کرده اید ، تنظیم گیرنده دیجیتال تلویزیون شما یک فرایند بسیار ساده است و تنها چند دقیقه طول می کشد. پس از تنظیم تلویزیون ، شما قادر خواهید بود از تمام کانال هایی که برای مکان فعلی شما موجود است ، به راحتی لذت ببرید.

نحوه فعال سازی گیرنده دیجیتال پاناسونیک ؛ تیونر دیجیتال تلویزیون ؛ تنظیمات گیرنده دیجیتال 

 1. تلویزیون خود را به سیم کابل تلویزیون وصل کنید. حتی اگر برای خدمات کابلی ثبت نام نکرده اید ، برای دریافت سیگنال های دیجیتال ، باید سیم کابل را وصل کنید.
 2. تلویزیون خود را روشن کنید و سپس با استفاده از ریموت یا دکمه های کنار تلویزیون ، به منوی گزینه ها بروید.
 3. به گزینه جست جوی کانال ( Channel Search )  بروید. پس از انتخاب آن ، تلویزیون شما روند تنظیم را شروع می کند.
 4. پس از اتمام ، تلویزیون از شما سؤال می کند که آیا می خواهید جست جوی کانال را دوباره امتحان کنید یا خیر . گزینه ” Cancel ” را فشار داده و از برنامه تنظیم تلویزیون خارج شوید.

اگر ترکیب کانال تلویزیون شما تغییر کند ( به دلیل اشتراک کابل یا ارتقاء خدمات ) ، همیشه می توانید تلویزیون خود را با بازگشت دوباره به تنظیمات اولیه تلویزیون و انجام مجدد جست و جوی کانال ، دوباره تنظیم کنید. همچنین اگر شما از تلویزیون ( Panasonic Viera ) استفاده می کنید ، تلویزیون شما می تواند به طور خودکار کانال های موجود را اسکن کند و سپس به محض پیدا کردن ، آن ها را در حافظه داخلی خود ذخیره کند. این دستگاه می تواند صد ها کانال را ذخیره کند ، و می توانید برخی از آن ها را مجدداً تنظیم کرده و حتی برخی از آن ها را نیز متناسب با نیازهای مشاهده خود حذف کنید. Viera هم چنین می تواند دسترسی به کانال های خاص را مسدود کند.
panasoni.tv.tunning

روش انجام 

 1. Panasonic Viera را با فشار دادن دکمه ( Power ) روی تلویزیون یا روی ریموت ، روشن کنید.
 2. دکمه ( Menu ) را از راه دور فشار دهید تا منوی اصلی در تلویزیون نمایش داده شود.
 3. با فشار دادن مکرر دکمه پایین روی ریموت ، گزینه ( Setup ) را برجسته کنید. ( OK ) را فشار دهید تا وارد فهرست تنظیمات شوید.
 4. گزینه کانال برنامه ( Program Channel ) را برجسته کنید ، و سپس OK را فشار دهید تا وارد فهرست برنامه کانال شوید.
 5. برای انتخاب کابل یا آنتن در کادر ANT In ، دکمه راست یا چپ ریموت کنترل را فشار دهید. اگر تلویزیون کابلی دارید ، کابل را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، آنتن را انتخاب کنید.
 6. برای انتخاب خودکار ( Auto ) ، دکمه پایین را فشار داده و OK را فشار دهید.
  برای شروع جست جو در کانال های دیجیتال و آنالوگ . دوباره OK را فشار دهید. برای جست جوی فقط کانال های آنالوگ یا دیجیتال ، ” فقط آنالوگ ” یا ” فقط دیجیتال ” را انتخاب کنید.
 7. این روند ممکن است حدود 8 تا 14 دقیقه طول بکشد. اگر فقط کانال های آنالوگ را جست جو می کنید. این روند معمولاً کمتر از دو دقیقه طول می کشد.
« حتما بخوانید  تلویزیون ال جی جدید 2023 ⭐️قیمت جدیدترین آخرین مدل

هشدار : نحوه فعال سازی گیرنده دیجیتال پاناسونیک ؛ تیونر داخلی تلویزیون ؛ کانال های یافت شده در هنگام جست جو کانال هایی را که در حافظه داخلی ذخیره شده اند . بازنویسی می کنند . بنابراین ممکن است مجبور شوید مجدداً کانال ها را بازیابی کنید.


بیشتر بخوانید :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .