مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

ریست تلویزیون فیلیپس بازگشت به تنظیمات کارخانه ؛ آموزش ریست فکتوری

0 2,429
زمان مطالعه : 2 دقیقه

ریست تلویزیون فیلیپس ؛ آموزش کامل ریست فکتوری ؛ دلایل مختلفی برای ریست تلویزیون فیلیپس وجود دارد . شاید قصد دارید آن را بفروشید ، یا تنظیمات را بیش از حد تغییر داده اید و به راحتی نمی توانید آن را به حالت قبل برگردانید. اگر شما یک تلویزیون هوشمند Philips دارید و باید آن را به تنظیمات اصلی کارخانه برگرانید ، خوشبختانه این یک روند پنج مرحله ای آسان است. در این مقاله نحوه بازگرداندن تلویزیون به تنظیمات کارخانه را توضیح خواهیم داد.

 

ریست تلویزیون فیلیپس : به صفحه اصلی بروید

ریست تلویزیون فیلیپس بازگشت به تنظیمات کارخانه ؛ آموزش ریست فکتوری

برای ریست کردن تلویزیون ابتدا به صفحه اصلی تلویزیون بروید. می توانید این کار را با فشار دادن دکمه خانه روی ریموت کنترل خود انجام دهید. می توانید این دکمه را با نمادی که شبیه خانه است ، تشخیص دهید.

 

 

 

 

 

 

روی چرخ دنده سمت راست بالا ی صفحه کلیک کنید

ریست تلویزیون فیلیپس بازگشت به تنظیمات کارخانه ؛ آموزش ریست فکتوری

در صفحه اصلی ، می توانید برنامه های بارگیری شده و سرویس های اخیراً استفاده شده را مشاهده کنید. در سمت راست بالای صفحه ، 3 نماد را مشاهده خواهید کرد که یکی از آنها یک چرخ دنده است. برای ریست کردن تلویزیون چرخ دنده را انتخاب کنید . به این ترتیب می توانید به تنظیمات بروید.

به تنظیمات کلی بروید

در منوی سمت چپ ، می توانید تنظیمات مختلفی را مشاهده کنید. برای ریست تلویزیون Philips ، به general settings بروید.

ریست تلویزیون فیلیپس : تنظیمات کارخانه را پیدا کنید

شما باید Factory settings را در زیر general settings مشاهده کنید. این گزینه را انتخاب کنید . در این مرحله از شما خواسته می شود که یک پین کد را وارد کنید ، بنابراین ، در صورتی که آن را تغییر نداده باشید ، کد پیش فرض ” 8888 ” را وارد کنید. گزینه ریست ( reset ) در صفحه شما ظاهر می شود. ریست را تأیید کنید. OK را فشار دهید . تلویزیون دوباره به تنظیمات کارخانه بازنشانی خواهد شد. تصویر ، صدا و Ambilight به مقادیر پیش فرض بازنشانی می شوند.


بیشتر بخوانید :

« حتما بخوانید  ویژگی های تلویزیون هوشمند یا اسمارت smart tv

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .