مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

آموزش وصل کردن اپل واچ به آیفون ؛ جفت کردن Apple Watch

0 58
زمان مطالعه : 3 دقیقه

آموزش وصل کردن اپل واچ به آیفون ؛ جفت کردن Apple Watch . اپل واچ و آیفون برای یکدیگر ساخته شده اند و هر دو برای تقویت کارکردهای هم طراحی شده اند. صرف نظر از مدل Apple Watch که متعلق به شماست ، اپل واچ سری 5 ، یا سری 4 سال گذشته یا حتی یک مدل قدیمی تر ، لازم است آن را با آیفون خود تنظیم کنید.

قبل از شروع ، اطمینان حاصل کنید که هم Apple Watch و هم iPhone شما به جدیدترین نسخه سیستم عامل های مربوطه به روز شده اند. همچنین مطمئن شوید که بلوتوث روی گوشی شما فعال شده است ، زیرا این نقطه اتصال اصلی بین این دو است. و در آخر ، اطمینان حاصل کنید که هم ساعت و هم تلفن شما به طور کامل شارژ شده اند یا آن ها را به شارژ وصل کرده اید تا همزمان با جفت شدن ، شارژ شوند.

آموزش وصل کردن اپل واچ به آیفون

آموزش وصل کردن اپل واچ به آیفون

  • دکمه جانبی را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که آرم اپل ظاهر شود.
  • آیفون خود را به Apple Watch خود نزدیک کنید تا صفحه جفت شدن روی آیفون نشان داده می شود .
  • روی ادامه ضربه بزنید.
  • با این وجود روش آسان تر این است که ، برنامه Apple Watch را در iPhone خود راه اندازی کرده و روی Pair New Watch ضربه بزنید. روی دکمه Start Pairing ضربه بزنید و آیفون خود را بالای ساعت قرار دهید تا Apple Watch شما در viewfinder ظاهر شود. این کار دستگاه ها را جفت می کند و هشداری را مشاهده می کنید که جفت شدن را تأیید می کند.
  • اگر قبلاً یک ساعت را با این دستگاه جفت کرده اید ، ممکن است صفحه ای را مشاهده کنید تا از ساعت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید یا به عنوان یک ساعت جدید تنظیم کنید. روی مچی که ساعت را در آن می پوشید ( سمت چپ یا راست ) و اولویت موقعیت مکانی تاج ( بالا یا پایین ) ضربه بزنید. با شرایط و قوانین موافقت کنید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید اطلاعات را با اپل به اشتراک بگذارید یا نه. یک کد عبور را ایجاد کنید. اگر قصد استفاده از Apple Pay را دارید ، باید یک کد عبور تنظیم کنید.
  • انتخاب کنید که آیا ساعت خود را بصورت خودکار یا دستی به روز می کنید .
  • و اینکه آیا SOS و تشخیص سقوط ( fall detection ) را فعال کنید.
  • اگر برنامه Health شما را 65 سال یا بالاتر معرفی کند ، ویژگی fall detection به طور پیش فرض فعال می شود. چند دقیقه صبر کنید تا تنظیمات کامل شود و همگام سازی دو دستگاه انجام شود .
  • پس از انجام این کار ، صفحه خوش آمد گویی را مشاهده خواهید کرد. 

جفت کردن Apple Watch و iPhone

چندین ساعت را با آیفون خود جفت کنید

جفت کردن اپل واچ Apple Watch و iPhone ؛ در صورت نیاز می توانید بیش از یک ساعت را با آیفون خود جفت کنید ، اما فقط یکی از آن ها می تواند روی گوشی شما فعال باشد. پلتفرم watchOS از پوشیدن همزمان دو ساعت به طور همزمان پشتیبانی نمی کند و همچنین از اشتراک همزمان ساعت ها بین چندین کاربر پشتیبانی نمی کند. مراحل تنظیم مشابه روش جفت سازی فوق است.


بیشتر بخوانید :

نحوه تنظیم زمان در Apple Watch مستقل از آیفون
apple ؛ تاریخچه ی شرکت خاص اپل
آموزش ساخت اپل ایدی Apple ID با گوشی و کامپیوتر
10 اپلیکیشن برتر ایفون برای عکاسی

« حتما بخوانید  لیست قیمت گوشی موبایل سونی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .