مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

آموزش ساخت ویبره سفارشی در آیفون ؛ ایجاد هشدار لرزشی در iphone

0 57
زمان مطالعه : 2 دقیقه

آموزش ساخت ویبره سفارشی در آیفون ؛ ایجاد هشدار لرزشی در iphone ؛ برخی از مخاطبین در آیفون من آهنگ های زنگ خاصی دارند به طوری که من می دانم دقیقاً چه کسی تماس می گیرد یا پیام می دهد بدون اینکه به صفحه آیفونم نگاه کنم. اما وقتی تلفن من در جیبم روی حالت ویبره است ، این آهنگ های زنگ خاص مخاطب در واقع نمی توانند به من کمک کنند.

 

خوشبختانه ، روش دیگری برای این کار وجود دارد ( الگوهای ویبره سفارشی ). الگوهای ویبره سفارشی ، جایگزین مناسبی برای زنگ های خاص برای مخاطب هستند و تنظیم آن ها بسیار ساده است.

 

آموزش ساخت ویبره سفارشی در آیفون 

آموزش ایجاد الگوی ویبره سفارشی آیفون iphone
برای ایجاد یک الگوی ارتعاش سفارشی ، به Vibration settings در iPhone خود بروید. اگر نمی خواهید یک مدل سفارشی ایجاد کنید ، چند الگوی پیش فرض ویبره اپل وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

Settings -> Sounds -> Ringtone -> Vibration -> Create New Vibration

اکنون تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای ایجاد الگویی منحصر به فرد ضربه بزنید. نوار موجود در پایین صفحه نمایش ، مدت زمان باقی مانده را نشان می دهد. به محض تمام شدن ، آن را نامگذاری و سپس آن را ذخیره کنید.

آموزش ساخت ویبره سفارشی در آیفون

 

« حتما بخوانید  علت منفجر شدن پاوربانک ؛ چرا پاوربانک تبدیل به بمب می شوند ؟

اختصاص الگوی ارتعاش

آموزش ایجاد الگوی ویبره سفارشی آیفون iphone


به برنامه مخاطبین ( Contacts app ) خود ( یا برگه مخاطبین در برنامه تلفن ) بروید ، مخاطبی را که می خواهید الگوی ویبره سفارشی را برای آن اختصاص دهید پیدا کنید ، سپس ویرایش را در بالا سمت راست انتخاب کنید. روی Vibration ضربه بزنید : Default ، سپس الگوی جدیدی را که ایجاد کرده اید انتخاب کنید.
با استفاده از الگوی ویبره منحصر به فرد برای هر مخاطب ، بدون اینکه به iPhone خود نگاه کنید می توانید بفهمید که چه کسی با شما تماس می گیرد یا پیامک می فرستد. این یک ترفند ساده برای کسانی که آهنگ های زنگ را دوست ندارند یا اغلب آیفون خود را روی حالت ویبره قرار می دهند است.

گوشی موبایل اپل iPhone 6S Plus


بیشتر بخوانید : 

نحوه فعال کردن AssistiveTouch دکمه هوم مجازی آیفون
آموزش گرفتن اسکرین شات در آیفون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .