مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید لوازم خانگی بزرگ ؛ بررسی نکات مهم هنگام خرید

0 510
زمان مطالعه : 5 دقیقه

راهنمای خرید لوازم خانگی بزرگ ؛ بررسی نکات مهم هنگام خرید

راهنمای خرید لوازم خانگی بزرگ ؛ بررسی نکات مهم هنگام خرید ؛ برای خرید لوازم خانگی درشت، گزینه های زیادی پیش رو دارید تا آشپزخانه تان را با فناوری های پیشرفته ای که هر روزه در زمینه تولید لوازم خانگی صورت میگیرد را هماهنگ نمایید.

هنگام انتخاب لوازم خانگی باید ابعاد مناسب بافضای آشپزخانه باشد ؛ بازده بالاتری داشته باشند و همچنین استفاده راحت تری را به همراه خواهد داشت.

 

از یافتن یخچالی که انواع مواد غذایی را تازه نگه می دارد تا تصمیم گیری در مورد ماشین ظرفشویی برای ساده سازی نظافت ، و همچنین اجاق گاز و مایکروفر به شما و خانواده در تغذیه سالم تر کمک خواهد کرد .

رمز موفقیت در هنگام خرید یک دستگاه بزرگ ، در نظر گرفتن عملکرد قبل از خریداست.

وقتی وسایلی را پیدا می کنید که به بهترین وجه نیاز روزمره شما را تأمین می کنند ، با انتخاب رنگ ، برند و امکاناتی که دوست دارید . یک تجربه عالی از خرید را احساس خواهید شد. این راهنما اولین قدم شما برای سهولت خرید لوازم بزرگ آشپزخانه است.

هنگام انتخاب لوازم اصلی چه مواردی را باید در نظر گرفت

اندازه ها: لوازم خانگی برای ارائه خدمات به مهمانی های یک یا یک خانواده بزرگ در اندازه های مختلف ارائه می شود. بنابراین باید فضای آشپزخانه خود را که برای هر وسیله که خریداری می کنید اختصاص داده شده باشد.

به دقت اندازه بگیرید: باید درب های ورودی و راهروهای منتهی به آشپزخانه را نیز اندازه گیری کنید تا بدانید که وقتی زمان آن فرا می رسد می توانید وسایل خود را به جای خود جا به جا کنید.
ویژگی ها: سبک زندگی و عادات غذایی خانواده شما بر ویژگی های لوازم آشپزخانه که در نظر می گیرید تأثیر می گذارد.

خرید لوازم خانگی بزرگ ؛ یخچال 

یک وسیله مشترک که در همه آشپزخانه ها فراهم است ؛ یخچال می باشد. که برای سالم ماندن مواد غذایی، انجماد سریع گوشت و سایر خوراکی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

 

یخچال

 

 

انواع یخچال و فریزر

فریزر بالا : سبک فریزر برتر سنتی ترین شکل یخچال است که فریزر در بالا و یخچال در پایین قرار دارد. همچنین مقرون به صرفه ترین یخچال این دسته است. علاوه بر این ، این واحدها از ظرفیت های گسترده ای برخوردار هستند .

بنابراین می توانید اندازه مورد نیاز خود را پیدا کنید چه یک خانوار یک خانوار باشید و چه یک خانوار شش نفره یا بیشتر.
فریزر پایین : فریزر زیرین به سادگی شکل یخچال سنتی را وارونه می کند. تمام مزایای یک واحد فریزر برتر را خواهید داشت ، اما حداقل یک مزیت بالقوه دیگر خواهید داشت – دسترسی آسان به یخچال.

از آنجا که بیشتر افراد بیشتر از یخچال فریزر به یخچال دسترسی پیدا می کنند .داشتن قسمت یخچال در بالا راحت تر است. بیشتر فریزرهای زیرین کشو هستند ، اما برخی از واحدها دارای درهای سنتی نیز هستند.
درهای فرانسوی : یخچال های درب فرانسوی دارای دو درب یخچال هستند که به یک محفظه از بالا باز می شوند و یک کشوی فریزر در زیر قرار دارند. این طراحی بدین معنی است که یافتن مواد غذایی که بیشترین استفاده را می کنید را آسان تر می توانید دسترسی داشته باشید.

« حتما بخوانید  نحوه تمیز کردن کویل یخچال ؛ چگونه کندانسور یخچال فریزر را تمیز کنیم ؟

ساید بای ساید :

در این نوع، درب یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ. این بدان معناست که قفسه های هر طرف نسبت به یخچال و فریزر سنتی باریکتر است. با این حال ، درهای باریک به این معنی است که شما در آشپزخانه کوچک به راحتی می توانید به یخچال خود دسترسی پیدا کنید.

side by side

خرید لوازم خانگی بزرگ ؛ ماشین ظرفشویی 

وظیفه اصلی ماشین ظرفشویی شما البته شستن ظروف است. اما چندین ویژگی وجود دارد که باید قبل از خرید در نظر بگیرید. اکثر ماشین های ظرفشویی ارزان قیمت با تعداد برنامه های محدود و ظرفیت نسبتا پایین ارائه شده اند . بنابراین تصمیم شما بیشتر بر اساس ظرفیت ، بی صدا بودن ، تابع های شستشو ،و قیمت خرید خواهد بود.

انواع ماشین ظرفشویی

انواع ماشین ظرفشویی شامل : ظرفشویی مبله ، ماشین ظرفشویی توکار و رومیزی است که هر کدام با ظرفیت های 10 تا 14 نفره عرضه شده و در مقابل نیز هر کدام از تعداد برنامه های متنوعی برخوردار می باشد .

 

راهنمای خرید لوازم خانگی بزرگ
راهنمای خرید لوازم خانگی بزرگ

 

 

 جمع و جور و قابل حمل

مدل ظرفشویی های رومیزی برای آشپزخانه های کوچکتر یا خانوارهایی با دو یا سه نفر مناسب است . ماشین ظرفشویی قابل حمل برای آشپزخانه های کوچکتر  ایده آل است. ظرفشویی های کشویی هنگام انجام ظروف انعطاف پذیری ایجاد می کنند. هر کشو را می توان جداگانه مورد استفاده قرار داد . ماشین های ظرفشویی دو کشو دارای استاندارد 24 اینچ با ظرفیت 14 صفحه و بازه مناسب هستند.

 

اجاق گاز

اجاق گاز های صفحه با قابلیت توزیع حرارت ثابت و یکنواخت هنگام پخت ، یک وعده غذایی سالم را سریع تر از همیشه آماده خواهد ساخت . برای خرید اجاق گاز توکار زیاد هزینه نکنید چون درغیر اینصورت پرداخت هزینه اضافی فقط بابت برند خواهد بود نه امکانات.

 

 

راهنمای خرید لوازم خانگی بزرگ
راهنمای خرید لوازم خانگی بزرگ

 

فر دوتایی

چند دلیل وجود دارد که انتخاب یک اجاق گاز دوتایی می تواند برای شما مناسب باشد. انعطاف پذیری زیاد برای پخت سریع خصوصا اگر خانواده ای پرجمعیت داشته باشید . در اجاق گاز یا فر دوتایی می توانید به طور همزمان از گریل در فر بالا و فر اصلی استفاده نمایید. البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که فضای بیشتری از آشپزخانه را به خود اختصاص داده و در نهایت نیز مدل های کمتری برای انتخاب وجود دارد.

Double oven

 

خرید لوازم خانگی بزرگ ؛ مایکروویو

برای مایکروویوهایی که برنامه پخت دارند می توانید تا تنها با زدن یک دکمه دستگاه را مناسب با عملکردی که از آن می خواهید استفاده نمایید. هر برنامه پخت مناسب با غذای آن برنامه، زمان و دمای پخت را به صورت خودکار تنظیم می نماید . با انتخاب آن برنامه بهترین عملکرد دستگاه برای پخت آن غذا انتخاب می‌شود و دیگر لازم نیست نگران خام ماندن یا سوختن غذا باشید

 

 

راهنمای خرید لوازم خانگی بزرگ
راهنمای خرید لوازم خانگی بزرگ

 

انواع مایکروویو

مایکروویوهای رومیزی رایج‌ترین نوع مایکروویوها هستند . مایکروفر بالا اجاقی که در قسمت بالای اجاق گاز نصب می شوند و  فضای سطوح کابینت ها یا میز را در آشپزخانه اشغال نمی کند و نوع سوم مایکروویوهای توکار است که در آشپزخانه فضای کمی را به خود اختصاص می دهند .


 

بیشتر بخوانید

 

منبع homewarranty.firstam
از طريق تا خرید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .