مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

GPRS چیست

0 166
زمان مطالعه : 2 دقیقه

GPRS چیست ؟ مسلما برای شما هم پیش امده که یک کار خیلی مهمی داشتید و توانایی دسترسی به اینترنت را نداشتید یا اینترنتتان تمام شده در حالی که از ان خیلی کم استفاده کردید. GPRS چیست ، جی پی ار اس تجربه ی داشتن یک اینترنت پرسرعت را به شما می بخشد و با استفاده از ان دیگر لازم نیست نگران اینترنت استفاده نشده تان باشید.
GPRS چیستنسل دوم اینترنت « GPRS چیست »

نسل دوم اینترنت مخفف General Packet Radio Service و به معنی سرویس عمومی خدمات رادیویی می باشد. این سرویس برای ارائه ی خدماتی هم چون گردش در صفحات وب، چک کردن ایمل، پیام رسانه ای، برقراری مکالمه تصویری و … می باشد که با استفاده از ان می توانید به صورت بیست و چهار ساعته از این خدمات بهره ببرید. تولید کننده گانی هم چون نوکیا در بسیاری از گوشی های هوشمند این فناوری را طراحی کرده اند . شما به راحتی می توانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید.

 

GPRS چیست ، در صورتی که یک بار به این سرویس دسترسی پیدا کردید برای همیشه می توانید بدون این که به ان مراجعه کنید تمامی خدمات را در اختیار داشته باشید. هم چنین می توانید با سرعت خیلی بیشتری به اینترنت دسترسی پیدا و عملیات را به اجرا دراورید. ایننترنت های مخابراتی به صورت زمانی است و شما باید برای مدت زمان مشخصی مبلغی بپردازید اما با استفاده از این سرویس شما برای عملیاتی که انجام می دهید مبلغ مورد نظر را پرداخت می کنید. با استفاده از این سرویس می توانید به هر کسی که دوست داشته باشید نامه ی الکترونیکی ارسال و دریافت کنید.

« حتما بخوانید  قابلیت 4K Upscaler یا ارتقاء کیفیت تصویر تلویزیون چیست ؟

 

در نهایت

ممنونیم که مقاله GPRS چیست را مطالعه کرده اید . اگر سوال یا نظری دارید خوشحال می شویم که آن را در بخش پرسش و پاسخ بنویسید.

بیشتر بخوانید :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .