مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

مقایسه یخچال دوقلو با ساید بای ساید و بالاپایین ؛ تفاوت مزایا و معایب

0 128
زمان مطالعه : 3 دقیقه

مقایسه یخچال دوقلو با ساید بای ساید و بالاپایین ؛ تفاوت مزایا و معایب ؛ هنگام خرید یخچال و فریزر شما دو گزینه پیش رو دارید یا می توانید یخچال های ترکیبی خریداری کنید یا یخچال دو قلو . منظور از یخچال ترکیبی یخچال هایی است که هم واحد یخچال هم فریزر در در یک دستگاه ترکیب شده باشد ( یخچال بالا فریزر ، یخچال پایین فریزر ، یخچال ساید بای ساید و یخچال درب فرانسوی ) . اگرچه انتخاب بین این دو آسان نیست ، در اینجا نگاهی می اندازیم به این که چگونه هر سبک می تواند بر روزهای شما در آشپزخانه تأثیر بگذارد.

مقایسه یخچال دوقلو با ساید بای ساید و بالاپایین


تعمیرات برای مقایسه یخچال دوقلو با ساید بای ساید و بالاپایین

یک مزیت بزرگ برای داشتن واحدهای جداگانه ( یخچال دوقلو ) این است که اگر یکی خراب شود ، برای تعمیر واحد خراب مجبور نیستید واحد دیگر را خاموش کنید. در صورتی که در یخچال های ترکیبی ، برای تعمیر یکی از آن ها مجبورید هر دو محفظه یخچال و فریزر را خاموش کنید. به عنوان مثال ، اگر فریزر یخچال های ترکیبی کار نکند و مواد عذایی را منجمد نکند ولی یخچال به درستی کار کند ، برای تعمیر فریزر باید کل واحد را از برق بکشید و این احتمال وجود دارد که هر چیزی که باعث اختلال در عملکرد فریزر شود ، یخچال را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

بنابراین باید جایی را برای همه غذاهای منجمد داخل فریزر و یخچال خود پیدا کنید . همچنین خطر از دست دادن همه آن ها وجود دارد. با این حال ، اگر یخچال دوقلو داشته باشید و واحد فریزر شما دیگر کار نکند واحد یخچال شما همچنان کار خواهد کرد و شما فقط باید نگران غذاهای منجمد باشید. اگر نمی خواهید در هنگام تعمیرات کالاهای منجمد و کالا های داخل یخچال شما خراب شوند ، واحدهای جداگانه بهترین گزینه برای شما هستند.

 

« حتما بخوانید  امکانات یخچال های Maytag ؛ بررسی ویژگی های یخچال فریزر مای تگ
مقایسه یخچال دوقلو و ترکیبی
مقایسه یخچال دوقلو و ترکیبی

 

فضا

برای واحدهای ترکیبی ، یک عامل برنده ، فضا است. اگر دو واحد مجزا داشته باشید ، به طور کلی به فضای دو برابر یک واحد ترکیبی نیاز دارید. بنابراین اگر در یک خانه کوچک هستید. واحدی که یخچال و فریزر را با هم ترکیب می کند برای شما کارآمدترین است . مگر اینکه مدل های جمع و جور را خریداری کنید ؛ به عبارت دیگر واحدهای هتلی یا مینی که کوچک هستند و می توانند روی هم قرار بگیرند.

راحتی در مقایسه یخچال دوقلو با ساید بای ساید و بالاپایین

یکی از ایراد هایی که در مورد واحدهای ترکیبی وجود دارد این است که فارغ از این که فریزر در کجا قرار داشته باشد . کسی آن را ناخوشایند می داند. به عنوان مثال ، واحدی که فریزر در پایین آن قرار دارد ممکن است. برای کسی که نمی تواند به راحتی خم شود ناخوشایند باشد . اما در حالی که واحد بالا فریزر ممکن است برای کسی که بسیار قد کوتاه است مناسب نباشد. در آن واحد با داشتن واحدهای جداگانه ، می توانید اقلام را در هر کجا که بخواهید در واحدها قرار دهید.

نتیجه

با وجود تمام مواردی که در بالا ذکر شد ، در مقایسه یخچال دوقلو با ساید نمی توان یکی از آن ها را به عنوان بهترین یخچال معرفی کرد . هرکدام مزایا و معایب خود را دارند و نتیجه کاملا به نیاز ها و سلیقه شما بستگی دارد. شما باید ویژگی های هر نوع و شرایط خود را به خوبی بدانید و در آخر تصمیم بگیرید که کدام نوع برای شما مناسب است.


 

بیشتر بخوانید :

خرید یخچال ارزان قیمت ؛ چگونه یخچال ارزان بخریم ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .