مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

اشتباهات رایج در استفاده از یخچال فریزر

0 66
زمان مطالعه : 2 دقیقه

اشتباهات رایج در استفاده از یخچال فریزر

اشتباهات رایج در استفاده از یخچال فریزر . آیا تاکنون فکر کرده اید که چقدر روزانه با یخچال خود کار می کنید؟ یخچال خود را هر روز با غذاها و نوشیدنی ها از بالا به پایین بارگیری می کنید. این کار به طور مداوم در روز و داخل آن انجام می شود تا غذای شما تازه و سرد نگه داشته شود. بنابراین ، در عوض با پیروی از این نکات ساده ، عشق خود را به یخچال خود نشان دهید و آن را کارآمد کنید:
یخچال و فریزر خود را با مواد غذایی بیش از حد نکنید. اگر یخچال و فریزر بیش از حد است ، نمی توان هوای سرد را به درستی در داخل گردش کرد که به نوبه خود می تواند مواد غذایی را خراب کند و باعث کاهش کارایی یخچال شود. این تنها یکی از اشتباهات رایج در استفاده از یخچال بوده است.

درهای یخچال را به طور مکرر باز نکنید. با باز شدن درهای یخچال ، هوای گرم داخل آن غوطه ور می شود و هوای سرد در خارج از یخچال می ریزد. این فرآیند دما را 5-10 درجه سانتیگراد کاهش می دهد. همچنین با باز کردن درها به طور مکرر یا برای طولانی مدت کمپرسور یخچال و فریزر برای حفظ درجه حرارت داخل یخچال کار می کند.

اشتباهات رایج در استفاده از یخچال فریزر

برای صرفه جویی در مصرف:

تا به اینجا با ” اشتباهات رایج در استفاده از یخچال ” آشنایی پیدا کردید. 1-2 اینچ از فضای اطراف یخچال خود را حفظ کنید.
در آخر اینکه ، یخچال و فریزر خود را هم از داخل و هم از بیرون فراموش نکنید. برای جلوگیری از آلودگی مواد غذایی ، مواد غذایی پوسیده و منقضی شده را دور ریخته و کنار بگذارید.

« حتما بخوانید  راهنمای خرید بهترین یخچال با ظرفیت کم تر از 28 فوت

ما قول داده ایم و تأکید نمی کنیم که با رعایت مراحل فوق ، هرگز اجازه نخواهید داد که یخچال شما از سرویس خارج شود. در پایان روز یخچال شما یک دستگاه است. در بعضی موارد نادر ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید – یخچال شما خنک نمی شود ، یخچال کار نمی کند یا کمپرسور کار نمی کند. بسیاری اوقات ممکن است اتفاق بیفتد که یخچال شما یخ درست نمی کند. سایر اشتباهات رایج در استفاده از یخچال و فریزر با ما روبرو هستند: پر کردن مجدد گاز یا پر کردن بنزین در کمپرسور یخچال ، تغییر کمپرسور یخچال و غیره.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .