مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید ساندویچ ساز « نکات خرید بهترین ساندویچ ساز»

0 283
زمان مطالعه : 4 دقیقه

راهنمای خرید ساندویچ ساز « نکات خرید بهترین ساندویچ ساز» ؛ می خواهید ساندویچ ساز بخرید، اما نمی دانید که چرا باید بخرید و اصلاً نمی دانید که چه مدل ساندویچ سازی بخرید! در این قسمت از راهنمای خرید ، می خواهیم شما را با کارایی ساندویچ ساز آشنا کنیم و نکات قابل اهمیت در خرید را یادآوری کنیم . اگر قصد خرید چرخ گوشت ، غذاساز و یا خردکن را دارید می توانید راهنمای خرید مربوط به هر کدام را مطالعه کنید .

و با مراجعه به سایت تا خرید و مطالعه ی بررسی های تخصصی مربوط به محصولات انتخابتان را نهایی کنید . این نکته را به خاطر داشته باشید که قیمت محصولات را نیز حتما و حتماً بررسی کنید تا هیجانتان برای خرید از خرید بیشتر و بیشتر شود.

راهنمای خرید غذاساز « سریع و دلپذیر
دستگاه Sandwich Maker شاید در نگاه اول چندان کاربردی و ضروری به نظر نرسد و همه فکر کنند وسیله ی دست و پاگیر و بدون مصرفی خواهد بود . اما اهمیت این وسیله ی دست و پا گیر زمانی معلوم می شود که وقت کافی برای پختن غذا ندارید و یا مواد لازم برای یک غذای کامل در اشپزخانه نیست .

در این جور مواقع ساندویچ ساز کمبود وقت و کمبود مواد را جبران می کند . چرا که در کمترین زمان و با صرف حداقل مواد اولیه می تواند ساندویچ و یا پیتزا و یا یک مخلوط برشته شده و خوشمزه را برای شما آماده کند .

 

چه غذاهایی با ساندویچ ساز تهیه می شود؟

ساندویچ ، پیتزا ، اسنک ، پیراشکی و همه ی غذاهای آماده و سریعی که امروزه به غذای مورد علاقه ی اکثر کودکان تبدیل شده اند را به راحتی بوسیله ی Sandwich Maker می توان تهیه کرد . وقتی شما در اشپزخانه ی خود ساندویچ ساز داشته باشید ، هر زمانی که بخواهید در کمترین زمان ممکن می توانید به ساندویچ خوش طعم و لذیذ خود  برسید .

وقتی ساندویچ مورد نظرتان را درست کردید آن را درون ساندویچ ساز قرار دهید ، بعد از چند دقیقه میبینید که ساندویچ بطور کامل و هر دو طرفش برشته و پخته شده اند . پیتزا ، استنک و پیراشکی و هر غذای دیگری هم بوسیله ی ساندویچ ساز درست می شود .
ساندویچ ساز راهنمای خرید غذاساز « سریع و دلپذیر

راهنمای خرید ساندویچ ساز : ظرفیت و اندازه ی ساندویچ ساز

ساندویچ سازها هم مانند انواع محصولات دیگر، دارای برندهای مختلف و متنوعی هستند . دارای رنگ بندی های متنوع و کیفیت های مختلف هستند . شکل ظاهری و رنگ ساندویچ ساز به سلیقه ی شخصی خریداران و کاربران بستگی دارد . ممکن است شما رنگ سفید را به خاطر همخوانی با دکوراسیون اشپزخانه تان بپسندید . فردی دیگر رنگ مشکی را و یکی دیگر رنگ نقره ای و برخی هم رنگهای فانتزی را می پسندند . بنابراین رنگ و شکل ساندویچ ساز چندان هم مهم نیست و باید خودتان تصمیم گیری کنید .

اما اندازه ی ساندویچ ساز پارامتر مهمی است و باید به آن توجه کنید . ساندویچ سازها می توانند بسیار کوچک باشند و تنها یک نان توست در سینی آنها قرار بگیرد و این کوچکترین اندازه ی ساندویچ ساز است . ساندویچ سازها ظرفیت یک یا چهار یا 8 یا حتی 16 نان را دارند . هر چه تعداد افراد خانواده ی شما بیشتر باشد ، باید ساندویچ سازی با ظرفهای بیشتر و اندازه ی بزرگتر انتخاب کنید .

اما این تنها اندازه ی مهم در ساندویچ ساز نیست . عمق ظرف یا سینی از دیگر اندازه های متغیر دیگر است که در ساندویچ سازهای مختلف متفاوت هستند . ممکن است عمق ظرفی در یک ساندویچ ساز ممکن است کم و در ساندویچ ساز دیگر بیشتر باشد . این عمق زمانی اهمیت پیدا می کند که بخواهید مواد غذایی زیادی را داخل ساندویچ قرار دهید . بنابراین انتخاب ظرفی با عمق زیاد انتخاب مناسب تری است .

ساندویچ سازهای قابل شستشو

راهنمای خرید غذاساز « سریع و دلپذیر

دو نوع صفحه در ساندویچ سازها وجود دارد ، ثابت و متحرک . تفاوتی که در این دو نوع ساندویچ ساز وجود دارد این است که نحوه ی تمیز کردن و شستشوی آنها متفاوت است . برای تمیز کردن ساندویچ ساز با صفحه ی ثابت ، باید ابتدا صبر کرد تا دستگاه خنک شود و سپس با یک پارچه و یا ابر نمدار آن را پاک کرد .

اما در ساندویچ سازهای متحرک ؛ قضیه فرق می کند و می توان با جدا کردن صفحه از داخل دستگاه آن را بیرون آورد و به راحتی شست و یا می توان آن را داخل ظرفشویی گذاشت . همچنین هنگام خرید به میزان گرمای تولید شده ی دستگاه و همچنین به میزان انرژی لازم برای گرم شدن دستگاه ساندویچ ساز توجه کنید .

در یک کلام

راهنمای خرید ساندویچ ساز ؛ ساندویچ سازها هم مانند اکثر لوازم الکتریکی آشپزخانه ، دارای اندازه و ظرفیتهای متفاوتی هستند . هر چه ظرفیت ساندویچ ساز بیشتر باشد ، تعداد ساندویچ هایی که می توان داخلش قرار داد ، بیشتر . و انتخاب اندازه ی مناسب ساندویچ ساز به شرایط خودتان بستگی دارد .

برخی ساندویچ سازها دارای قابلیتی به نام تایمر هستند . با کمک این قابلیت زمان مشخصی را به دستگاه می دهید و در این مدت زمان غذای شما در داخل ساندویچ ساز آماده می شوند . بطور کلی دو نوع ساندویچ ساز از لحاظ صفحه ی گریل وجود دارند .برخی از ساندویچ سازها دارای صفحه ی گریل صاف و برخی دیگر صفحه ی گریل شیاردار دارند . سینی برخی از ساندویچ سازها متحرک و سینی برخی دیگر ثابت است . سینی متحرک این مزیت را دارد که به راحتی جدا می شود و قابل شستشو است .


طرز تهیه غذا با ساندویچ ساز درست می شوند

« حتما بخوانید  راهنمای خرید قهوه ساز و اسپرسوساز خانگی « انواع قهوه ساز »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .