مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

خرید از شهر بانه و راهنمای خرید ازمراکز تجاری

0 302
زمان مطالعه : 14 دقیقه

راهنمای خرید از شهر bane؛ آیا شهر تجاری bane برای خرید مناسب است؟

خرید از شهر bane ؛ تعداد پاساژها و مجتمع های تجاری،سال به سال و ماه به ماه بیشتر از پیش می گردد.در چند سال اخیر،ورود گردشگران و مسافران به شهر ، روندی کاملا صعودی داشته است.در تعطیلات نوروز سال (1394) 502 هزار نفر مسافر داشته است.و این مسئله باعث رونق اقتصادی شهر می شود. 

در 28 آذر سال 1389 به عنوان منطقه ویژه ی اقتصادی و تجاری برگزیده شد

این چنین وضعی شهردار و مسولین شهر را ملزم می کند که بیشتر از سایر شهرها در راستای حل مشکلات موجود بکوشند .زیرا بی توجهی به مسایل عمران و آبادی شهر نتایج ناخوشایندی درپی دارد و ممکن است به این وضعیت مطلوب حاکم بر بازار ضربه بزند. برای آشنایی با نحوه ی اقامت ، مطلب راهنمای اقامت و اسکان در bane را مطالعه نمایید .

سرمایه گذاران شهر ،اکثرا bane هستند.و به جای سرمایه گذاری در کشورهای دیگر به آبادانی و توسعه ی شهر خودشان اهمیت می دهند.این حس وطن دوستی در وجود سایر مردم شهر نهفته است و خدمت به شهر و وطنشان را جزء وظایف خود می دانند. وضعیت شهر با تمام شهرهای مرزی کشور متفاوت است.شهر سخاوتمند bane همه ی مردم کردستان و سایر شهرهای دیگر را در خود جای داده است و مردم در آنجا به تجارت و کسب و کار خود می پردازند.

در ایام تعطیلات رسمی خیابان ها و کوچه ها و مراکز تجاری جای سوزن انداختن نیست و مسافران در طول روز در قسمت تجاری شهر به گشت و گذار و خرید مشغولند و شبها در خیابان ها مخصوصا پارک ها و بلوار ها و خیابان های نزدیک مراکز تجاری  مسافران چادر های خود را بر پا می کنند و تا صبح  در کمال امنیت در چادر های خود استراحت می کنند. همه مردم در قبال مسافران و مهمانان خود را مسئول می دانند و برای پاسخ به سوالات انها وقت صرف میکنند بعضا هست مواردی که حتی برای نشان دادن مکانی در جای دیگری از شهر آنها را همراهی می کنند.

بازار بزرگ bane در قسمت  شمالی شهر واقع شده است و براورد می شود در 3تا4 سال اینده به جهات دیگر نیز کشیده شود.از میدان ورودی تا میدان مرکز شهر مساحت این بازار بزرگ است و پاساژها در اطراف آن دو میدان پراکنده اند.

پاساژها که تعدادشان بالغ بر 80 پاساژ است ،موقعیت مناسبی برای خرید و گشت و گذار و دیدن لوازم مورد نیاز را برای مردم فراهم کرده اند.همه مسافران از دیدن این بازار بزرگ شگفت زده می شوند و لذت می برند.به جرات می توان گفت،که در ایام تعطیل(به ویژه نوروز) یکی از مسافرخیز ترین شهرهای کشور است.در این همهمه و شلوغی که جایی برای سوزن انداختن پیدا نمی شود،خرید و انتخاب دوچندان سخت می گردد.لذا لازم است اطلاعات مختصری را راجع به این شهر و پاساژهایش بدانید. می توانید هم  اطلاعات را روی این سایت بر دارید و هم قیمت کالا ها را از قبل چک کنید چون بدون اطلاع قبلی وقتتان هدر می رود. همه ی مردم ایران و حتی کشورهای دبی و چین و ترکیه و…. شهر را به عنوان شهری تجاری و دارای پاساژهای پر زرق و برق و اجناس ارزان قیمت می شناسند و خرید از شهر bane بسیار مقرون به صرفه است.

راهنمای خرید از شهر بانه
میدان جهاد و خرید از شهر

 

خرید از شهر bane ؛ شفاف سازی تصوری نادرست از شهر مرزی bane

تصور غلطی که مردم از شهر bane دارند این است  که گمان می کنند چون یک شهر مرزی است بنابراین فقط  یک بازار مرزی است وگول راه های خاکی و پرپیچ و خم کلمه ی «مرز» را می خورند.در واقع شهر پاساژها ست،شهری است که با روندی بسیار صعودی نسبت به ساخت و ساز پاساژ و مجتمعهای تجاری طی چند سال اخیر اقدام کرده است.وقتی وارد می شوید با انبوهی از پاساژهای و مغازه ها و اجناس خارجی مواجه می شوید.و وقتی تفاوت قیمت را نسبت به شهرهای خودتان می بینید. بسیار متعجب خواهید شد.شهر bane یک شهر مرزی تجاری است .

 

 

قسمتی از بازار بانه
قسمتی از بازار bane و خرید از شهر

خرید از شهر bane؛ خرید و فروش یا قاچاق کالا  کدام درست است؟

برداشت عموم ما مردم ایران از کلمه قاچاق با معنی اصلی آن فاصله ی زیادی دارد در ایران قاچاق به کارهای غیر قانونی گفته می شود , هر نوع کاری که قانونی نباشد مانند مشروبات الکلی – قاچاق انسان و هر نوع کار بدی را قاچاق برداشت می کنند اما اجازه دهید تا برایتان کمی آن را شفاف سازی کنم ؛ قاچاق کلمه ای اصالتا ترکی است که به معنی فرار از گمرک و مالیات است و با معاملات و خرید و فروش اجناس خارجی تفاوت و فرق زیادی دارد . در این شهر مانند هر شهر دیگری 90% مغازه دار ها داری جواز کسب (مجوز فروش) کالا هستند و شرکت های ثبت شده ای نیز در زمینه بازرگانی ثبت شده اند و بیش از 80% مالیات و گمرکات خود را پرداخت می کنند و مالیات و عوارض شهر داری برای هر مجتمع تجاری و فروشنده جداگانه باید پرداخت شود.

خالی از لطف نیست به سال 91اشاره ای کوتاه داشته باشیم که شهر دار شهر 38.000.000.000 میلیارد تومان را به سازمان بودجه کل کشور برگشت داد و به عنوان شهر دار نمونه کشور شناخته شد. 

شهر bane از آنجاییکه هر ساله به جای دریافت بودجه کشوری ، بودجه تخصیص داده شده به شهر را برگشت می دهد درامد بسیاری برای کشور دارد.که این درامد از بازار شهر تامین می شود. و bane؛ هم منطقه ویژه اقتصادی است و هم به عنوان منطقه آزاد تجاری تصویب شده است اما هنوز اجرایی نشده است. حالا موارد مالیاتی که مسلماً چندین برابر درآمد شهرداری و … است ان هم به خزانه کشور واریز می شود. حال با این تفاسیر خودتان قضاوت کنید آیا کلمه قاچاق نادرست و دور از انصاف نیست؟ همه خرید و فروش با اجازه و مجوز و آگاهی انجام می شود و از دید قانون پنهان نیست .

برای شهری که از 2 طرف هم مرز کشور عراق است ، ایجاد و حفظ امنیت و آسایش کاری دشوار است . اما مردم این شهر در کمال نظم و امنیت به زندگی خود مشغولند . و به قول یکی از دوستان «چند سال پیش یک کارمند دولت با یک گردان سرباز نمی توانستن از مسیر سبدلو به bane عبور کنند . اما الان در همان جاده به قدری امنیت بر قرار است که شبانه خانواده های زیادی با امنیت کامل در آن مسیر چادر می زنند . و در قیاس با شهر های شرق کشور که مرزهای زاهدان و …است خیلی تفاوت دارد.» به قدری که خودتان شاهد موارد زیادی از جمله به مرزبانان عزیز کشور مان بوده اید . وقتی یک مرزبان در امنیت نباشد دیگر عبور و مرور هم زیر سوال خواهد رفت . پس هر گونه کلمه نادرست به دور از انصاف و کاملا کوتاه بینانه و اجحاف در مورد یکی از شهر های کشور عزیزمان است .

مرکز تجاری طنین
شلوقی بازار و خرید از شهر

خرید از شهر ؛ دلیل ارزانی اجناس در شهر bane چیست ؟

bane چند سال است که مقصد مسافرانی است که برای خرید اجناس و کالای ارزان وارد می شوند. اجناس شهر کالاهای وارداتی از شهر های اروپایی مانند لهستان و ژاپن،کره جنوبی،مالزی،ایتالیا،چین و ترکیه و فرانسه و تایلند و مجارستان و اندونزی و … است.این کالاها شامل لوازم صوتی و تصویری،موبایل و دوربین،لوازم آرایش و بهداشتی،کیف و کفش و پوشاک در مدلها و مارکهای متنوع می باشند.

همین موضوع باعث می شود،که کالاهای شهر نصف قیمت شهرهای دیگر به فروش برسد،و این اختلاف قیمت فاحش از نحوه ی ورود اجناس ناشی می شود و به اصل و بدل بودن کالاها ربطی ندارد

نحوه ی ورود اجناس به شهر کاملا متفاوت است و برای  اجناس خارجی  به این شهر حق گمرک پرداخت نمی گردد و  دلیل ارزانی اجناس در این شهر  نپرداختن حق گمرک و انصاف بعضی از فروشنده ها است که سود کمی دریافت می کنند . ( خرید از شهر bane ) این مطلب واقعا اغراق نشده عرض می کنم  حتی خودتان می توانید مقایسه شهر های تجاری را انجام بدید قیمت های از شهر جوانرود و شهر گناوه یا همون بندر گناوه و شهر استارا و شهر جلفا و شهر های دیگری مانند بندر گچین و بندر دیلم  بندر چابهار  و مریوان و درگهان ارزانتر است و در ایران همه این به وضوح لمس کرده اند .

 

خرید از شهر ؛ هوشیار باشید تا کلاه سرتان نرود؛ با چشم باز خرید کنید !

اینکه گفته می شود همه ی اجناس بازار چینی است، طبیعتا شایعه است.

در مجتمعها و پاساژهای شهر ، اجناس متفاوت و متنوعی وجود دارند . اجناس و لوازم برقی در شهر ساخت کشورهای ژاپن ، کره ،سنگاپور ، مالزی ، ترکیه ، چین و البته چینی… است . مارکهای بسیار معتبری در بازار به چشم میخورد و البته اجناس بدل و چینی هم  وجود دارد دقت کنید که اجناس ساخت چین و اجناس چینی بسیار با هم فرق دارند اجناس و کالاهای ساخت چین با کیفیت و مرغوب هستند اما اجناس چینی بدل می باشند. که اگر شما در زمینه خرید و فروش یا تشخیص اصالت مشکل داشته باشید و دنبال یه قرون دو هزار ارزونتر بگردید ممکن است کلاه سرتان برود. چون در بازار مخصوصا دست فروشها کالا های ارزان و بدل می فروشند.شما باید بین ارزان و ارزانتر یکی را انتخاب کنید.اینکه  مردم وسوسه می شوند و کالاهای بسیار ارزانتر و چینی را به کالاهای ارزان و مارکدار یا چین اصل ترجیح می دهند ممکن است کلاه هم سرشان برود.توصیه ی ما به شما این است که آگاهانه خرید کنید . یا اشنایی داشته باشید که مورد اعتماد باشد .

داخل-مجتمع-های-تجاری-بانه

داخل-مجتمع-های-تجاری-بانه      

اگر شما آشنایی ندارید یا تشخیص اصالت کالا برایتان مشکل است  می توانید به صورت اینترنتی کالا را از سایت ما خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید و پول را درب منزل بعد از اطمینان کامل پرداخت کنید.

طبیعتا خرید اینترنتی برایتان به صرفه تر خواهد بود چون شما در bane یا شهر خودتان در هر مغازه 10 دقیقه یا کمتر مهلت تست دارید اما در منزل خودتان با خیال راحت می توانید کالا را بیشتر از 30 دقیقه تست کنید یا حتی یک سرویس کار یا تعمیر کار وارد برای تشخیص اصالت کالا  داشته باشید تا برایتان تست کامل  کند. یکی از نکاتی که در خرید اینترنتی از سایت تا خرید خیلی بارز و چشم گیر است گارانتی 120 درصد اصالت کالا است  ؛ طبیعتا اولین چیزی که ممکن است شما در هنگام خرید یک کالای ارزان از ذهنتان بگذرد اصل نبودن  آن است , اما اگر شرکتی به شما اطمینان کامل برای اصل بودن کالا بدهد نیمه گم شده ارزویتان را یافته اید سایت تا خرید هم این کار را برایتان انجام  می دهد یعنی اگر کسی بتواند ثابت کند که کالای خریداری شده اصل نیست 120% پول خود را پس بگیرد یعنی اگر یک میلیون تومان خرید کرده اید  حتما  1.200.000 هزار تومان به حساب شما برگشت داده خواهد شد و این ترس ناشی از  نبود اطمینان از اصالت برای کالای ارزان همین جای به پایان می رسد . البته توجه کنید که این طرح در ایران فقط توسط سایت تاخرید اجرا شده است .

تفاوت قیمتها در شهر bane در مقایسه با دیگر شهرها ( خرید از شهر )

اجناسی که اختلاف قیمت زیادی دارند شامل لوازم خانگی،لوازم آشپزخانه مانند یخچال و لباسشویی و ظرفشویی و هود و اجاق گاز و لوازم کوهنوردی و لوازم و ابزار الات صنعتی پوشاک و پتو و وسایل اتاق خواب  ،لوازم آرایشی و ارایشگری و زیبایی ،و پوشاک و موبایل و تلفن ثابت و لوازم صنعتی و دوربین عکاسی و فیلمبرداری و کولر گازی و  تلویزیون ال ای دی و سه بعدی و مانیتور کامپیوتر و تبلت و لپ تاب و  سینمای خانگی و اسباب بازی و تجهیزات ماشین ودی وی دی و موقعیت یاب جی پی اس و ایفون دیواری و رم ریدر و انواع فلش یو اس بی و یا اسمارت واچ یا فکس و پرینتر و چاپگر و مودم ها و لوازم جانبی کامپیوتر و انواع چادر های مسافرتی و لوازم گردشگری و کونوردی و یخچال فریزر و ساید بای ساید و یخچال ماشین و ابسرد کن و پکیج و رادیاتور های گرمایشی و بخاری و منوپاد و لوازم گیم و بازی و …. است.

سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند این است؛ که اختلاف قیمت اجناس در شهر bane با شهرهای دیگر چقدر است؛و آیا هزینه ی ناشی از سفر این تفاوت قیمت را خنثی می کند یا نه؟

این اختلاف قیمت بسته به محصول و میزان خرید شما متغیر است.اما آنقدر چشمگیر است که مردم را در هر کجای کشور که باشند به سوی خود فرا بخواند یا تشویق به خرید اینترنتی از سایت تا خرید کند.برای نمونه اگر قصد خرید تلویزیون بالای پنجاه اینچ را دارید،این اختلاف قیمت تقریبا از 2میلیون تا 5 میلیون تومان می رسد البته خودتان می توانید محاسبه کنید 30تا 40% قیمت یک کالا اختلاف قیمت هست. یعنی اگر یک میلیون تومان باشد می شود 300 هزار تومان و اگر ده میلیون تومان باشد همین اختلاف قیمت می شود 3 میلیون تومان و بعضا بیشتر،البته به ضمانت اصل بودن کالا، مثلا پشت یک تلویزیون ال جی نوشته ساخت کره . اما همین در ایران ساخت کره نیست و مونتاژ است .

راهنمای خرید از بانه
میدان جهاد شهر و خرید از شهر bane

کولرهای گازی نیز بسیار پرفروش و پرطرفدار هستند،و اختلاف قیمتی در حدودهفتصد هزار تا یک میلیون به بالا دارند که 40 تا 50 درصد بعضا ارزانتر هستند و این اختلاف را باید مثل بالا خودتان محاسبه کنید.کلیه ی اجناس و لوازم برقی و خانگی دیگر نیز به همین میزان دارای تفاوت قیمت هستند.پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی نیز در شهر و سایت تا خرید رونقی دارند؛و حتما به دلیل اختلاف قیمت زیاد با سایر مکان های تجاری  متمایز است. مثلا شما نمی توانید ان را با کیش یا قشم یا چالوس و استارا مقایسه کنید چونه همه این مکان ها و شهر ها قیمت هایشان خیلی بالاتر از bane است.

شاید باور کردنی نباشد بعضی مواقع هست که قیمت کالایی از دبی ارزانتر است  

دقیقا مانند خرید و فروش ماشین ،برای مثال پراید که در کشور ما 18 میلیون تومان باشد،همین ماشین در عراق 10 تا 12 میلیون تومان به فروش می رسد.بعضی اجناس نیز ارزانتر از دبی به فروش می رسند.

راهنمای خرید از شهر bane ،بهتر است از کجا خرید کنیم؟

اگر هدفتان فقط خرید کردن است،بنا به چند دلیل پیشنهاد من این است که از شرکتهای مطمئن بازرگانی و مغازه های معتبر یا آشنایان تایید شده خرید کنید.

1-شهر bane اکثرا میزبان مسافران زیادی است که از نقاط مختلف کشور به این شهر آمده اند.در بعضی مواقع وارد هر مغازه ای که می شوید بسیار شلوغ است و چند نفر در حال خرید کردن هستند.و در این صورت نه مغازه دار وقت می کند به تک تک سوالات شما پاسخ دهد،نه مکان و فضایی هست که شما محصول مورد نظر را،مخصوصا اگر لوازم خانگی باشد،برانداز کنید و همه ی گزینه های آن را امتحان کنید.پس بهتر است که با بررسی مشخصات ان روی سایت تا خرید آن را در منزل خودتان از طریق اینترنت ببینید چون بر روی سایت قیمت ها را می توانید مقایسه کنید و مشخصات ان را ببینید و حتی چند عکس از هر کالا و از همه جهات ببینید و حتی کشور های سازنده را از قبل ببینید  و با خیال آسوده امتحان کنید شاید اصلا خواستید محصولات سنگین را به صورت اینترنتی بخرید و برای خرید محصولات ریز امدید.

2- خیلی از دوستان می پرسند  که ما اومدیم و کالا هایی که می خواستیم در bane آن مدل نامبر موجود نبود !!! دلیل  این است که  کالای شما از طریق نمایندگی های داخلی و به سفارش آنها تولید شده است و کالا ها ممکن است به سفارش همه کشور های دیگر باشد و مدل نامبر آن با مدل نامبر تهران و نمایندگی فرق داشته باشد و این مورد هم بسیار است و اشتباه نکنید این بدل نیست مثلا اگر تلویزیون uf950 موجود است این مدل  در تهران uf9500 یا uf95000  است یا تلویزیون سامسونگ  h5500 در تهران h5990  یا f6400 در تهران f6960 است  و برای اطمینان از این مدل ها می توانید  مدل را به انگلیسی سرچ کنید و سایت های سازنده  کشور های دیگر آن را دارند دقت کنید سایت samsung.com/iran  مختص نماینده ایران یعنی سامسرویس است و  سایت samsung.com/uk  مختص انگلیس است و lg.com/us   مال امریکا و همه کشور های دیگر که  بر روی سایت های دیگر کشور ها موجود است . تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدل را به انگلیسی و با نام مارک سرچ کنید . و البته پیشنهاد من به شخصه این است که از قبل بر روی سایت ما کالا ها را سرچ کنید و به موجود بودن و نبودن  انها توجه کنید و با شهر خودتان  کنید و بعد خرید کنید . « کسی که بدون لیست  قصد خرید دارد کلاه سرش خواهد رفت »

3-من در تعجبم که چرا وقتی کسی می تواند به صورت اینترنتی . بعضا ارزانتر از سفر به خرید انجام دهد چرا باید آن را موکول به سفر کند . سفر به  جای خودش ، اما به نظر من برای اجناس ارزان قیمت و سبک  که اینترنتی نمی توان خرید کرد سفر تجاری خوب است مانند پوشاک و…  چون اگر کالایی گران قیمت مانند تلویزیون و کولر یا یخچال که هم بزرگ هستند و هم سنگین ممکن است در راه ضربه ببینند و کالا دچار عیب فنی شود . کسی که می گوید من خرید کردم و خراب از آب در امد یا ارزان خریده که در بالا به ان اشاره کردیم یا اصل خریده و در راه ماشین را به دست انداز ها و چاله ها زده و کالا ضربه دیده و  ممکن است در منزل باز کند و ببیند کار نمی کند.  

4- مورد دیگر این است که شما محدودیت حمل بار دارید یعنی اگر برای سفر می خواهید  لیسیتی کامل مانند خرید جهیزیه انجام دهید قطعا به مشکل خواهید خورد چون ماشین های حمل بار مجوز حمل بار از bane به شهر های مرکزی کشور را ندارند و ماشین های دیگر هم که خورده و تک تک بار می برند ممکن است مورد اعتماد نباشند و خودتان هم نمی توانید بیشتر از دو قلم کالای سنگین بار بنید مانند یک تلویزون و یک یخچال یا یک ظرفشویی یا کلا چند قلم کالای خورد  می توانید بار بزنید بیشتر بار زدن به معنا حمل تجاری است و کالای شما در راه ضبط خواهد شد . و بعضا جریمه هم خواهند شد و کالای انها هم قابلیت بازپس دادن ندارد و کارو مراحل قانونی و دادگاه هم طاقت فرسا و بعضا  به ضرر شما تمام خواهد شد.هیچ ماشین و باربری حتی پست برای مصارف تجاری قابل استفاده نیست و پست هم برایشان بخشنامه امده است که کالاها را نمی توانند قبول کنند. پس بهترین گزینه برای خرید کالاهای خورد سفر تجاری و برای خرید کالاهای سنگین خرید اینترنتی است. هر چند همه کالاها را می توانید از طریق سایت تا خرید ، خرید کرده و سفری تفریحی داشته باشید.

5-بعضی اجناس هستند که حجم زیادی را اشغال می کنند و حمل و نقل و جابجایی آنها سخت است و علاوه بر آن احتمال خراشیدن و شکستن آن نیز ضمن جابجایی و حمل وجود دارد.اگر قصد خرید ال ای دی و کولر گازی و لباسشویی و سایر وسایل برقی سنگین را دارید،بهتر است که این ریسک را نکنید و این مسولیت سنگین را عهده دار نشوید.زیرا بارها پیش آمده که محصول خریداری شده،یا در حین جابجایی و جاسازی در ماشین و یا تا رسیدن به مقصد و در مسیر دچار مشکلاتی شده و سالم به مقصد نرسیده است. و این به دلیل مسافت دوری است که باید طی شود.با خرید اینترنتی از این مشکل حل می شود.و شما بدون نگرانی و دغدغه می توانید محصول را درب منزل خود دریافت کنید.

جدیدترین محصولات صوتی و تصویری و لوازم آشپزخانه و هر محصول جدیدی که در هرکجای دنیا تولید می شود در بازار وجود دارد.

اما اگر به شهر bane سفر کردید پیشنهاد من به شما این است که به همه ی پاساژ ها و مجتمعها سر بزنید،و بعد از گشتن و شناختن اجناس و بررسی اختلاف قیمت قیمتها خرید کنید. البته اختلاف قیمت زیادی نیست ولی در حالت کلی سو استفاده کنند گان همیشه در همه جا هستند. موضوعی که بسیار خوشحال کننده است،این است که پاساژها در نزدیکی هم و در یک منطقه قرار دارند.طوری که به محض خروج از یک پاساژ می توانید به پاساژ بغلی مراجعه کنید. و این نزدیک بودن خستگی ناشی از خرید و گشت وگذار در پاساژها را کمتر می کند.این تنوع و گستردگی محصولات باعث می شود که مسافران در عرض چند ساعت برای جمع کردن محصولات جایی  نداشته باشند و ظرفیت ماشینشان پر شود.بنابراین  حتما باربند به همرا داشته باشید.« البته با توجه به  توصیه های بالا »

سقف خرید از شهر bane و عبور قانونی آن از شهر !

نکته ی قابل توجه برای مسافرانی که قصد خرید از شهر را دارند این است که ، مسولان استان کردستان تنها به میزان  معینی اجازه ی خروج قانونی اجناس از این شهر را  می دهند. خرید و فروش در شهر توجیه اقتصادی دارد و منطقه ویژه اقتصادی است ولی برای مصارف بالا و تجارت در تعداد زیاد و خرید انبوه خارج کردن کالااز شهر از راه قانونی ممکن نیست.جهت رضایت مسافران ، برای هر ماشین سقفی را تعیین کرده اند و به آن میزان می توانند اجناس خارجی را از شهر خارج کنند.در ایست بازرسی ای که در خروجی شهر قرار دارد معمولا باربند و صندوق عقب و گاها داخل ماشین را نیز بازرسی می کنند. برای اشنایی بیشتر با مراکز تجاری bane، مطلب پاساژهای bane را مطالعه کنید.

« در پایان هر چند پیشنهاد من خرید اینترنتی از سایت تا خرید و خرید از شهر bane است اما خرید خوب و شیرینی را برایتان ارزومندم »
« حتما بخوانید  شهر بانه کجاست ؟ bane از نگاه تاریخی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .