مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

اپلیکیشن Yahoo Answers Now آندرویدی ؛ برنامه پرسش و پاسخ یاهو

0 24
زمان مطالعه : 3 دقیقه

اپلیکیشن Yahoo Answers Now آندرویدی ؛ برنامه پرسش و پاسخ یاهو سرعت بیشتری در روند پاسخگویی دارد. اپلیکیشن Yahoo Answers Now: یاهو اپلیکیشن جدید سوال و جوابش را با نام جدید Yahoo Answers Now ارئه کرد و آن را در اختیار کاربران اندرویدی و ای او اسی قرار داد. با اپلیکیشن یاهو ، می توانید در کمترین زمان پاسخ سوالاتتان را بگیرید و در سریع ترین زمان بهترین پاسخ ها را دریافت کنید. یاهو نیز سرویس سوال پرسیدن و پاسخگویی در کمترین زمان ممکن را ارائه کرد. یاهو اپلیکیشنی با نام Yahoo Answers Now را برای دو سیستم عامل اندروید و ای او اس معرفی کرد.

این اپلیکیشن را می توان بر روی انواع گجتهای موجود نصب کرد و در کمترین زمان ممکن پاسخ همه ی سوالات خود را دریافت کنید. در سال 2005 هنگامی که اپلیکیشن Yahoo Answers راه اندازی شد ، اکنون که چندین سال از راه اندازی اپلیکیشن Yahoo Answers Now آندرویدی می گذرد . سرویسهای پاسخگویی مانند Jelly ، Reddit و Quora به اپلیکیشن ها اضافه شدند ، اما همچنان سرویس پاسخگوی یاهو طرفداران زیادی دارد و امار ارئه شده می گوید که ماهانه بیشتر از 300 میلیون کاربر دارد.

 

Yahoo Answers Now ، اپلیکیشنی است که سوالات متداول و رایج کاربران را دسته بندی کرده است. و تمام سوالات از نوع پرکاربرد و یا کم کاربرد را در دسته های خود جای داده است. کاربران می توانند با هر زبان و لهجه ای که دارند از این سرویس استفاده کنند. کاربرد اصلی و همیشگی این سرویس ، این است که به تمام سوالات کاربران عادی در سراسر جهان پاسخ دهد.

 

دسته بندی سوالات « اپلیکیشن Yahoo Answers Now آندرویدی »

سوالات در دسته بندیهای مختلف و متفاوتی دسته بندی شده اند هر سوال در دسته ی منحصر به فرد و بسیار وسیعی قرار می گیرد. شما می توانید با توجه به مواردی مانند سطح معلومات و زمینه ی کاریتان انواع سوالات در دسته بندیهای مختلف را مشاهده کنید. مسلماً ایجاد چنین سرویسی می تواند بسیار مفید باشد. اپلیکیشن Yahoo Answers Now با وجود سادگی در طراحی و ساختاری منسجم و رابطی کاربر پسند ، می تواند برای همه ی کاربران بسیار مثمر ثمر باشد و کاربران در کمترین زمان ممکن ، به جوابی درست و قطعی برساند.

« حتما بخوانید  از کجا بفهمیم پاوربانک اصل است ؟

با توجه به اینکه سایت بزرگی چون یاهو در جامعه ی بزرگ جهانی ، به عنوان یکی از پرطرفدارترین و پربازدید ترین سایتها شناخته می شود ، می تواند در ایجاد بانک اطلاعاتی بزرگ و کامل ، برای همه ی کاربران اپلیکیشن Yahoo Answers Now مفید واقع شود.
اپلیکیشن Yahoo Answers Now اتصال از طریق اعلان

اپلیکیشن Yahoo Answers Now آندرویدی ، اپلیکیشن سوال و جواب یاهو ، افراد سوال کننده و افراد پاسخ دهنده را از طریق اعلان به یکدیگر متصل می کند و با این کار سرعت پاسخگویی و ارسال سوال ، بسیار راحتتر می شود. روند پاسخگویی به سوالات در این سرویس با توجه به دانش افراد و سابقه ی پاسخ های قبلیشان است. به زبان ساده تر ؛ اگر سوالی در مورد یک موضوع مشخص مانند کامپیوتر مطرح شود ، فردی با دانش و با معلومات در این زمینه برای پاسخگویی برگزیده می شود و هرگز برای پاسخگویی از فردی بی تجربه و بی دانش استفاده نمی شود.
یکی دیگر از ویژگیهای جذابی که این سرویس دارد این است که امکان دنبال کردن فرد پاسخ دهنده وجود دارد و فرد سوال کننده می تواند با استفاده از کلیدهای تعبیه شده از وی تشکر و قدر دانی کند.

معرفی اپلیکیشن Yahoo Answers Now

جان کلام:

مطالعه مطلب اپلیکیشن Yahoo Answers Now آندرویدی ؛ برنامه پرسش و پاسخ یاهو در بردارنده نکات مفیدی است . یاهو ،  نهایت تلاش خودش را کرده است . اکنون نوبت آن رسیده تا ببینیم این اپلیکیشن کاربردی تا چه اندازه می تواند مورد رضایت کاربران واقع شود . در نسخه های بعدی این اپ ، چه ویژگیهایی به آن افزوده می شود.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .