مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

اپلیکیشن Trusted Contacts آندروید چیست ؛ برنامه ردیاب مخاطبین

0 154
زمان مطالعه : 3 دقیقه

اپلیکیشن Trusted Contacts آندرویدی چیست ؛ برنامه ردیاب مخاطبین تراستد کانتکت دوستداران زیادی را از سرتا سر جهان دارد . هر روز اپلیکیشن جالب و کاربردی تری از سوی برندهای معتبر عرضه می شود . اپ هایی که شاید هیچوقت به فکر کاربران نرسیده و بعد از عرضه ، در کاربران احساس نیاز را بوجود می آورند . گوگل که در ارائه ی اپلیکیشن های متنوع پیشتاز است . مثل همیشه با ارائه ی اپلیکیشن جدیدش دل کاربرانش را دزدیده است . یقیناً خوشحال می شوید اگر بدانید ، اپلیکیشن Trusted Contacts وضعیت گوشی و موقعیت مکانی گوشی شما را به اطلاع برخی از مخاطبان خاصتان ارسال می کند .

این اپلیکیشن در مواقعی خاص و اضطراری ، می تواند وضعیت سلامتتان را به اطلاع دوستانتان برساند . گوشی های هوشمند که یکی از پرطرفدارترین گجتهای امروز هستند . با داشتن قابلیت « Trusted Contacts » تراستد کانتکت امنیت کاربران را به شکلی متفاوت تضمین می کنند . اپلیکیشن Trusted Contacts آندروید ؛ آگاهی از وضعیت و مکان دوستان عزیز و خانواده می باشد که علاوه بر امنیت بخشیدن به گوشی کاربر، به آسودگی خاطر و ایجاد ارتباطات بهتر منجر می شود .

« اپلیکیشن Trusted Contacts آندروید » فعالسازی اپلیکیشن Trusted Contacts

اگر شما به درخواست دوستانتان در عرض مدت 5 دقیقه ، پاسخ ندهید . اپلیکیشن Trusted Contacts این کار را می کند و موقعیت شما را گزارش می دهد.

شیوه ی فعالسازی این اپلیکیشن به این صورت است که ، شما لیستی از مخاطبان قابل اعتماد تان را به Trusted Contacts معرفی می کنید . این افراد به عنوان افراد خاص شناسایی می شوند، می توانند در صورت لزوم از وضعیت گوشی شما با خبر شوند . اگر آنها هم از اپلیکیشن Trusted Contacts استفاده می کنند ، می توانند از طریق همین اپلیکیشن از فعال بودن و یا خاموش بودن گوشیتان مطلع شوند .

« حتما بخوانید  سنسور شتاب سنج چیست ؛ کاربردهای حسگر Accelerometer Sensor

حتی از ضعیف بودن باتری شما نیز آگاهی پیدا کنند و اگر مخاطبی بخواهد از موقعیت مکانی شما مطلع شود . می تواند از طریق همین اپلیکیشن درخواستش را ارسال کند ، در این هنگام نوتیفیکیشنی به مدت پنج دقیقه ، بر روی گوشی شما نمایش داده می شود  .

شما می توانید موقعیتتان را برای لیست قابل اعتماد و یا برای یک فرد از این لیست ، ارسال کنید .

 

 

اپلیکیشن Trusted Contacts

مزایا

 

 

برنامه Trusted Contacts علاوه بر تضمین امنیت و آسودگی، ارتباط بهتری میان شما و دوستانتان را به وجود خواهد آورد .

 

قابلیت های برنامه Trusted Contacts بیندازیم:

 

  • هر گاه آنلاین شوید ، دوستان و افرادی که اسمشان را به اپلیکیشن Trusted Contacts داده اید ، از آنلاین بودنتان مطلع می شوند و پیام « recently active » را مشاهده می کنند .
  •  اگر افراد تعیین شده و قابل اعتماد بخواهند از موقعیت مکانی شما باخبر شوند ، پیغامی برایتان ارسال خواهد  شد که شما می توانید آن را پاسخ دهید یا آن را رد کنید .
  • اگر آفلاین باشید ، این برنامه بصورت پیشفرض ، موقعیت مکانی شما را ارسال خواهد کرد. امکان اشتراک گذاری موقعیت مکانی به یک شخص خاص و یا لیست تعیین شده وجود دارد.

 

امیدوارم که با مطالعه و خواندن مطلب اپلیکیشن Trusted Contacts آندروید چیست ؛ برنامه ردیاب مخاطبین موقعیت مکانی خود را برای مخاطبان خاص خود بفرستید و با ارسال اطلاعات ، آن ها را به ساده ترین شکل ممکن در جریان بگذارید . فراموش نکنید و نظرات و سوالات خود را بنویسید.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .