مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

اپلیکیشن Talkit چیست ؛ آشنایی با تلفظ صحیح کلمات زبان انگلیسی

0 178
زمان مطالعه : 2 دقیقه

اپلیکیشن Talkit چیست ؛ آشنایی با تلفظ صحیح کلمات زبان انگلیسی  که در صورت مشکل تلفظ کلمات انگلیسی جوابگوی نیازهای شماست.  اپلیکیشن تاک ایت Talkit : امروزه یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضروریات و واجبات به حساب می آید و یقیناً برای عده ای آموزش تلفظ صحیح زبان انگلیسی از نان شبشان واجبتر است. طبیعی است که یادگیری زبان انگلیسی ، روندی همه جانبه را طی می کند و روز به روز فراگیرتر و عمومی تر می شود. با این حال تلفظ اشتباه برخی واژه ها و کلمات انگلیسی در این فضا ، معضل به حساب می آید. زبان انگلیسی ، یک زبان بین المللی است و نمی توان تاثیر آن را در زندگی شخصی و روزمره ی خودمان انکار کنیم.

برای نمونه ، همان گوشی که در دست دارید ، دارای منوی انگلیسی است ، نرم افزارها و اپلیکیشن های متفاوتی که هر روزه عرضه می شوند هم با زبان اصلی انگلیسی ارائه می شوند. با این حال قسمت مهم یادگیری زبان انگلیسی مربوط به تلفظ آن است. عده ی زیادی از مردم در تلفظ واژه های متفاوت و مختلف زبان انگلیسی مشکل دارند. اپلیکیشن Talkit چیست ؛ چرا که اپلیکیشن جدید به نام تاک ایت برای رفع این مشکل طراحی شده است. تا تلفظ صحیح کلمات و لغات را برایتان بازگو کند.

« حتما بخوانید  معرفی بهترین گوشی نوکیا در سال 1395 ؛ انتخاب، ویژگی ها و مشخصات

 

اپلیکیشن Talkit چیست

 

« اپلیکیشن Talkit چیست » نحوه استفاده از اپلیکیشن 

برای استفاده از اپلیکیشن Talkit ، باید کلمه و یا لغت مورد نظرتان را ابتدا تایپ کنید ، سپس برنامه ی مورد نظر ، تلفظ صحیحش را برایتان بازگو می کند. این اپلیکیشن با استفاده از موتور صوتی که در داخل گوشی نصب شده است لغات و واژه های تایپ شده را تلفظ می کند. شما می توانید هر چند بار که دوست دارید به تلفظ صحیح  گوش دهید تا کاملاً شیوه ی درست تلفظ را یاد بگیرید.

با این اپلیکیشن حداقل دیگر در تلفظ کلمات مشکلی نخواهید داشت و اعتماد به نفس بالایی در خواندن انگلیسی پیدا می کنید. برای اجرای این برنامه ی کاربردی باید Text-to-Speech engin  را بر روی گوشیتان نصب کنید و اگر چنانچه این برنامه از برنامه های پیشفرض گوشی شما نیست ؛ می توانید با نصب اپلیکیشن  Google Text-to-speech ، گوشی خود را برای استفاده از اپلیکیشن Talkit آماده و مجهز کنید.

اپلیکیشن Talkit چیست

 

خیلی خوشحالیم که توانستیم نظر شما را با مطالعه مطلب اپلیکیشن Talkit چیست ؛ آشنایی با تلفظ صحیح کلمات زبان انگلیسی جلب کنیم . برای آنکه بتوانید زبان انگلیسی خود را ارتفا دهید این برنامه کاربردی می تواند مشکلات شما را حل کند. اگر سوال یا نظری دارید می توانید آن را درج کنید .

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .