مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

فناوری Coanda کولر گازی چیست؟ گردش، توزیع و پخش هوای موثر

0 100
زمان مطالعه : 2 دقیقه

فناوری Coanda کولر گازی چیست؟ گردش، توزیع و پخش هوای موثر ؛ ما در یک زمان واقعاً شگفت انگیز زندگی می کنیم که تغییر فناوری شتاب می یابد و تحولات روزمره محصولات و خدمات جدید را به ارمغان می آورد. ما در جامعه ای شکوفا می شویم که بر پایداری ما تأثیر می گذارد. « دایکین » یک فناوری محیط محور ایجاد می کند که تعادل را حفظ می کند و به مردم این توانایی را می دهد تا در حفاظت از محیط زیست نهایت تلاش خود را بکنند. 

Daikin تولید کننده پیشرو کولر گازی در هند است. این شرکت کولر گازی هایی را طراحی کرده است تا حداکثر راحتی را برای افراد فراهم کنند. کولر گازی های سری FTKP از Daikin ACs به سمت بالا باز می شود که به عنوان جریان هوای Coanda شناخته می شود. این بدان معناست که هوای سرد مستقیماً به مردم آسیب نمی زند و هر گوشه ای از اتاق تقریباً خنک تر از فضای مقابل AC است. 

 

فناوری Coanda کولر گازی چیست؟ گردش، توزیع و پخش هوای موثر

فناوری Coanda برای گردش هوای موثر کولر گازی .
جریان هوای Coanda برای گردش هوای موثرتر و توزیع دمای کارآمد ایجاد شده است . Coanda Effect با جریان هوای خنک به سمت بالا در طول سقف ، جریان هوای بیشتری را فراهم می کند. مبلمان و موانع ، از پرتاب باد کولر به قسمت های دور جلوگیری می کنند. به عنوان مثال ، اگر اتاق شما دارای وسایل و مبلمان زیادی باشد ، ممکن است این وسایل سرد شدن کل اتاق را مختل کند. با این وجود ، با نصب کولر گازی JTKM ، خنک شدن را در هر گوشه اتاق خود احساس خواهید کرد.

فناوری Coanda برای گردش هوای موثر کولر گازی

اثر Coanda چیست؟

فناوری Coanda برای گردش هوای موثر کولر گازی.
Coanda Effect به افتخار Henri Coanda ، پیشگام آیرودینامیک رومانی و مخترع هواپیما نامگذاری شده است.
از این پدیده در اکثر مقالات با اثر سطح نام برده شده است. Coanda Effect هنگامی اتفاق می افتد که جریان هوا از نزدیک به سطح موازی مانند سقف پخش می شود.
هنگامی که این اتفاق بیفتد ، جریان هوا تحت تأثیر سطح موازی قرار می گیرد. به عبارت ساده تر ، هوا در حین حرکت به سطح می چسبد.

 

« حتما بخوانید  آموزش پنهان کردن پیام و نوتیفکیشن آیفون نحوه پنهان اعلان صفحه قفل
Coanda Effect تغییری در فشار سطح موازی ایجاد می کند ، که به جریان هوا اجازه می دهد تا به سقف یا دیواره مجاری که با آن جریان دارد چسبیده شود. با حرکت جریان هوا در طول سطح ، حرکت آن در امتداد آن سطح افزایش می یابد.
همچنین هوای در حال حرکت با سطح برای حفظ اثر Coanda نیاز به مسیری روان و بدون انسداد دارد. 

 

بیشتر بخوانید : 

قیمت کولر گازی تو شیباو بکو و لیست قیمت روز کولر
قیمت کولر گازی شارپ و لیست قیمت کولر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .