مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

مزایای کولر گازی اینورتر inverter چیست ؟

0 59
زمان مطالعه : 3 دقیقه

مزایای کولر گازی اینورتر inverter چیست ؟ ؛ فناوری اینورتر جدیدترین پیشرفت در مورد الکتروموتور کمپرسورها است. کولر گازی های اینورتر در مقایسه با AC سنتی انرژی کمتری مصرف می کند. از اینورتر برای تنظیم سرعت موتور کمپرسور به منظور تنظیم دما استفاده می شود. ویژگی اصلی اینورتر AC ، توانایی آن در کنترل سرعت موتور کمپرسور است. سرعت تنظیم شده به واحد اجازه می دهد بدون نیاز به پایین آمدن موتور دما را حفظ کند. این بدان معنی است که کولر گازی اینورتر از لحاظ اقتصادی بهتر از واحدهای غیر اینورتر است.

مزایای کولر گازی اینورتر inverter چیست ؟

در کولر گازی های سنتی ، کمپرسور می تواند روشن یا خاموش باشد. هنگام روشن بودن ، با ظرفیت کامل کار می کند و تمام برق مصرفی خود را مصرف می کند. پس از رسیدن ترموستات به دمای تعیین شده ، کمپرسور متوقف می شود و پنکه داخلی ادامه می یابد ، تا زمانی که درجه حرارت افزایش یابد و کمپرسور دوباره روشن شود و بار دیگر اتاق را خنک کند. کولر گازی غیر اینورتر بارها متوقف می شود و روشن می شود. مصرف برق و جریان با قطع شدن کار کاهش می یابد ، اما در زمان شروع مجدد به شدت بالا می رود و در نتیجه دارای مصرف متوسط ​​و تغییرات دما بسیار بالا است.

کولر گازی های از نوع اینورتر سرعت کمپرسور را برای کنترل سرعت جریان مبرد ( گاز ) تنظیم می کند ، در نتیجه از جریان و قدرت کمتری استفاده می کند. اینورتر دارای کنترل دقیق دما است و با رسیدن به دمای تنظیم شده ، واحد ظرفیت خود را تنظیم می کند تا هرگونه نوسانات دما را از بین ببرد. کمپرسور میزان مصرف انرژی خود را بر اساس دمای داخلی و تنظیماتی که انتخاب می کنید تنظیم می کند. این بدان معنی است که کمپرسور همیشه روشن است ، اما با ظرفیت کامل کار نمی کند.

« حتما بخوانید  فناوری Coanda کولر گازی چیست؟ گردش، توزیع و پخش هوای موثر

 

بنابراین ، کاملاً درست است که بگوییم کولر گازی های اینورتر در نهایت ، برق کمتری مصرف می کنند و به شما در صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند ! بسیاری از مارک ها فناوری اینورتر را ارائه می دهند ، از جمله پاناسونیک ، دایکین ، فوجیتسو و میتسوبیشی .

 

مزایای کولر گازی اینورتر و نحوه عملکرد آن
مزایای کولر گازی اینورتر و نحوه عملکرد آن
مزایای کولر گازی اینورتر و نحوه عملکرد آن
مزایای کولر گازی اینورتر و نحوه عملکرد آن

مزایای کولر گازی اینورتر

  • بدون نوسان ولتاژ 
  • در مقایسه با AC سنتی انرژی کمتری مصرف می کند
  • دمای ثابت اتاق را حفظ می کند
  • سرمایش مؤثر
  • مناسب برای فضاهای کوچک و بزرگ
  • ایمنی برای سیم کشی های مسکونی به دلیل کمبود مصرف برق
  • محیط راحت 

 

مزایای کولر گازی اینورتر inverter چیست ؟ .
کولر گازی های اینورتر سرعت کمپرسور متغیر را ارائه می دهند. سنسور تعبیه شده در اینورتر ، قدرت را مطابق با دمای اتاق تنظیم می کند ، در نتیجه مصرف برق کمتر و راندمان انرژی بیشتری حاصل می شود. در مقایسه با AC های غیر اینورتر ، سیستم کولر گازی های اینورتر قابلیت تشخیص نوسانات و تنظیمات اتوماتیک بر روی سرعت کلی کمپرسور را دارند. این مکانیسم پیشرفته باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و اثبات سودمندی در محیط اطراف می شود.

 

بیشتر بخوانید :

اینورتر چیست و چه مزایایی دارد
قیمت کولر گازی تو شیباو بکو و لیست قیمت روز کولر
کولر گازی ؛ راهنمای خرید کولرگازی و بهترین انتخاب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .