مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

رایج ترین مشکلات تلویزیون سونی ، آموزش عیب یابی

2 130
زمان مطالعه : 11 دقیقه

رایج ترین مشکلات تلویزیون سونی ، آموزش عیب یابی

رایج ترین مشکلات تلویزیون سونی ، آموزش عیب یابی ؛ تلویزیون‌های سونی که جز معتبر‌ترین محصولات در بازار می‌باشند. به دلیل وجود نرم‌افزار‌های فراوان و امکانات متعددی که دارند باز هم ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند، این موضوع کاملا عادی می‌باشد لازم نیست به هیچ عنوان نگران باشید، شما تنها با انجام راه‌حل‌های زیر مشکل خود را می‌توانید حل کنید.

علت ریست شدن تلویزیون سونی 

تلویزیون شما ممکن است به دلایل مختلفی روشن یا خاموش شود. اطلاعات زیر مراحلی را برای کمک به عیب یابی این مشکل ارائه می دهد. لطفا با با تا پایان این مطلب همراه باشید . ریست شدن ناگهانی یا خاموش و روشن شدن تلویزیون‌های سونی می‌تواند یکی از مشکلات تلویزیون‌های این برند و اکثریت برند‌های دیگر به حساب بیاید. قبل از تلاش برای حل مشکل ابتدا باید دلیل و یا دلایل بروز چنین مشکلی را پیدا کنید. تا بتوانید با بهترین روش آن‌ها را برطرف کنید.

گزینه‌های فراوانی وجود دارند که می‌تواند موجب بروز این اختلال در تلویزیون شوند . که بارز‌ترین انها عبارتند از: خراب شدن مینی برد دستگاه، بی کیفیت بودن کابل‌ها، مشکل در ای‌سی پاور دستگاه‌، ویروسی شدن تلویزیون . در نتیجه اگر دلایل اختلال مربوط به خرابی قطعات تلویزیون دستگاه باشد می‌توانید با شرکت تعمیرات تلویزیون‌های سونی تماس بگیرید. تا با تعویض قطعه ، مشکل را برایتان برطرف کنند.

عیب یابی ریست تلویزیون سونی

با انجام دادن این 7 مورد می توانید مشکل خرابی تلویزیون سونی و ریست شدن تلویزیون تان را در خانه برطرف نمایید .

1. تنظیم مجدد برق تلویزیون :

 • تلویزیون را خاموش کنید.
 • سیم برق تلویزیون را از پریز برق جدا کنید.
 • اجازه دهید تلویزیون به مدت 60 ثانیه بدون برق بماند.
 • سیم برق را دوباره به پریز برق وصل کنید.
  توجه: اگر تلویزیون شما به دوشاخه برق یا محافظ برق وصل شده است، آن را مستقیماً به پریز برق وصل کنید. چراکه احتمال دارد مشکل از محافظ برق باشد .
 • تلویزیون را روشن کنید.

2. سیستم عامل تلویزیون را به آخرین نسخه به روز رسانی کنید.
زیرا به روز رسانی نرم افزار تلویزیون به آخرین نسخه ممکن است مشکلات خاصی را برطرف کند. برای آپدیت تلویزیون سونی به روش آفلاین می توانید از روی جدول زیر اقدام کنید.

مراحلبروز رسانی آفلاین سیستم عامل تلویزیون سونی
مرحله یکابتدا آخرین فایل ‌های سیستم عامل را برای مدل تلویزیون سونی خود از سایت اصلی سونی دانلود و ذخیره نمایید.
مرحله دو
فایل ZIP دانلود شده را با استفاده از نرم افزار Zip از حالت فشرده خارج نمایید.
مرحله سه
در این مرحله یک درایو USB به کامپیوتر یا لپ تاپ تات وصل کرده و فایل به‌روزرسانی را در آن کپی نمایید.

مرحله چهاردرایو USB را به پورت USB تلویزیونتان متصل کنید . تلویزیون به طور خودکار فایل سیستم عامل را شناسایی کرده و به ‌روزر سانی سیستم عامل را شروع می کند.

مرحله پنجاگر مشکلی در مراحل آپدیت تلویزیون sony پیش آمد، مطمئن شوید که پورت USB سالم است و مجددا عملیات آپدیت را انجام دهید.

3. مطمئن شوید که سیم برق AC به درستی وصل شده

 • مشکلات تلویزیون سونی ؛ اگر تلویزیون تان آداپتور برق متناوب جداگانه دارد، اتصال بین آداپتور و سیم برق را بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که سیم برق به درستی به پریز برق متناوب روی دیوار وصل شده باشد.
 • با مشاهده تصویر زیر، از اتصال برق متناوب بین تلویزیون و پریز برق مطمئن شوید .

ریست شدن تلویزيون سوني

 

4. بررسي کنید که آیا مشکل از کنترل از راه دور است یا نه 

 • باتری ها را از کنترل از راه دور خارج کنید و بررسی کنید که آیا مشکل همچنان وجود دارد یا خیر.
 • پوشانده شدن سنسور کنترل از راه دور تلویزیون نیز راهی برای بررسی اینکه آیا مشکل رخ داده است یا خیر.

6. بررسی کنید که آیا مشکل دستگاه متصل به تلویزیونتان است یا خیر.

همه دستگاه های خارجی را از تلویزیون (USB، LAN، HDMI، آنتن، و …) به جز کابل برق AC جدا کنید و بررسی کنید که دستگاه های خارجی باعث ایجاد مشکل نشده باشند.  تصویر زیر اتصالات و پورت های بین تلویزیون و سایر دستگاه های خارجی را نمایش می دهد . که شامل 1) ورودی های تلویزیون 2: کابل ها 3: دستگاه های خارجی است .

ضربه خوردن صفحه ال سی دی تلویزیون سونی
6. وای فای تلویزیون را خاموش کنید.

اگر تلویزیون شما دارای قابلیت اتصال Wi-Fi داخلی است، آن را به طور موقت خاموش کنید.

8. و در پایان اگر مشکل برطرف نشد ؛ تلویزیونتان را به تنظیمات کارخانه برگردانید .

علت روشن نشدن تلویزیون سونی

خرابی تلویزیون سونی ؛ در بسیاری از مواقع تلویزیون، بعد از زدن دکمه power نیز روشن نخواهد شد. هنگام مواجه شدن با چنین مشکلی دکمه مربوط به روشن و خاموش شدن تلویزیون را که بر روی دستگاه نیز قرار گرفته را امتحان کنید. تا مطمئن شوید که مشکل از ریموت کنترل نیست.

سپس اتصالات برق را بررسی کنید. اگر مشکل روشن نشدن تلویزیون برطرف نشد امکان دارد مینی‌برد و پاور دچار اختلال و سوختگی شده باشند. هنگام قرار گرفتن در چنین موقعیتی بهتر است کار را به یک تعمیر کار با تجربه و ماهر بسپارید. تا مشکل شما بزرگ‌تر از چیزی که هست نشود.

خرابی تلویزيون سوني

دليل 5 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

علت پنج بار چشمک زدن تصویر تلویزیون سونی در حالت کلی به برد تیکان مربوط می باشد. از آنجا که این برد وظیفه ایجاد تصاویر را برعهده دارد. یعنی تصویر پس از پردازش در برد مین (برد اصلی) برای برد تیکان فرستاده می شود تا بر روی صفحه نمایشگر تلویزیون نمایش داده شود. در نتیجه هنگامی که این برد اتصال کوتاه داشته باشد؛ تلویزیون خاموش می شود.

دليل 6 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

هر بار که تلویزیون سونی شما شروع به چشمک زدن کند. به معنی بروز مشکل و اختلالاتی در درون دستگاه می‌باشد. اما باید به تعداد چشمک‌هایی که می‌زند کاملا دقت شود تا بتوانیم دلیل به وجود آمدن مشکل را سریعا پیدا کنیم.

دلیل 6 بار چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون سونی به بک لایت مربوط است . بک لایت که همان لامپ های ال ای دی هستند که منجر به روشن شدن صفحه نمایش تلویزیون می شوند. اگر بک لایت خراب شود تصویر تلویزیون تیره و یا کاملا سیاه می شود. در این حالت تلویزیونتان خاموش شده و چراغ پاور تلویزیون 6 بار چشمک می زند.

دلیل 4 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

در شرایطی که مین برد و همچنین برد درایو بک لایت دچار اختلال شوند. چراغ تلویزیون 4 بار پشت سرهم چشمک می‌زند. بهترین کار این است که آن را به دست تعمیر‌کار ماهری بسپارید. تا در شرایط لازم مین برد و برد درایو لایت را بریتان تعویض کند .

زیرا ممکن است خرابی این دو قطعه تلویزیون سونی بر روی بخش‌های دیگری در داخل دستگاه نیز تاثیر بگذارد. اما در بعضی مواقع نیز ممکن است که تعمیرکار تشخیص دهد نیازی به عوض کردن قطعات نیست و خیال شما را از این بابت راحت خواهند کرد.

تعمیرتلویزیون سونی

علت 3 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

گاهی چراغ به تعداد 3 بار شروع به چشمک زدن می‌کند. که در بسیاری از مواقع این اتفاق به علت خراب شدن مین برد و یا برد پاور می‌افتد. که برای حل آن لازم است با یک تعمیر‌کار تخصصی تماس بگیرید. تا اجزای داخلی دستگاه را به طور کامل بررسی کند و علت اصلی را پیدا کند. البته لازم به ذکر است که در سایت اصلی سونی نیز برای برطرف شدن این مشکلات رایج ، نکات خوبی درج شده .

به وجود آمدن لکه‌های رنگی بر روی تلویزیون سونی

استفاده‌های مکرر و بدون وقفه از تلویزیون باعث خرابی زود هنگام تلویزیون سونی خواهد شد، استراحت ندادن به تلویزیون روشن بودن مداوم آن یکی از دلیل‌های به وجود آمدن لکه‌های رنگی بر روی صفحه نمایشگر تلویزیون می‌باشد. اگر تلویزیون شما نیز دارای چنین مشکلی می‌باشد یکی از راه حل‌های آن تعویض پنل است. چراکه خرابی پنل می تواند موجب ایجاد لکه ها بر روی نمایشگر شود. اما دربسیاری از موقعیت‌ها نیز عدم مواظبت درست از تلویزیون و یا خرابی پیکسل تلویزیون سونی در ایجاد این مشکل موثر است.

علت سفید شدن صفحه تلویزیون سونی

قطع شدن صدا ناگهانی ؛  مشکلات تلویزیون سونی

یکی دیگر از مشکلات بروز که تلویزیون‌های سونی با آن مواجه هستند قطع شدن صدا تلویزیون به صورت ناگهانی می‌باشد. در این شرایط لازم است شما محل اتصال سیم‌ها را بررسی کنید و در صورت اختلال آن‌را برطرف کنید. اما یکی دیگر از مشکلات تلویزیون‌های سونی این است که صدا با تاخیر به گوش شونده‌ها می‌رسد برای حل این مشکل قسمت پاور دستگاه را بررسی کنید. زیرا اگر سریعا مشکل را برطرف نکنید ممکن است مشکل به بخش‌های دیگر از سیستم نیز وارد شود. پس برای بررسی و حل آن با تعمیر‌کار‌های تلویزیون سونی ارتباط بگیرید.

خرابی تلویزیون سونی

علت سفید شدن صفحه تلویزیون سونی

گاهی هنگام روشن کردن تلویزیون با یک صفحه سفید مواجه خواهید شد که تصاویری از آن پخش نخواهد شد. دلیل اصلی این آن به مشکلات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط است . از آنجا که در تلویزیون سونی از یک محافظ صفحه نمایش با نام DayDream استفاده می شود که تصاویری را از یک سرور دریافت کرده و نمایش می دهد. در نتیجه اگر ساعت تلویزیون و سرور تصاویر هماهنگ نباشند، تلویزیون در دریافت تصاویر با مشکل روبرو شده و صفحه سفید را نمایش می دهد. به علاوه

سفید شدن تصویر تلویزیون سونی ممکن است به دلیل گرم شدن بیش از حد آی سی موجود در مین برد تلویزیون باشد. که عملکرد آن را دچار اختلال می کند. و نیز ممکن است مشکل در پنل باشد. در هر دو حالت، عدم ارسال سیگنال از مین برد به پنل ، علت اصلی ایجاد تصویر سفید است.

 

مطالب مرتبط
« حتما بخوانید  نحوه وصل کردن گوشی به تلویزیون ال جی ، آموزش ویدیویی

برای رفع این مشکلات لازم است :

 • هنگامی که به اینترنت متصل هستید برای تنظیم درست زمان بر روی تلویزیون سونی خود روش زیر را امتحان کنید.
  1)کلید هوم را بزنید.
  2)وارد بخش تنظیمات شوید.
  3)به بخش تاریخ و زمان بروید، سپس قسمت تاریخ و زمان خودکار را فعال کنید. یا تنظیمات ساعت را روی استفاده از زمان شبکه تنظیم کنید.

 

 • زمانیکه به اینترنت متصل نیستید مراحل زیر را انجام دهید.
  1)ابتدا کلید هوم را بزنید.
  2)به قسمت تنظیمات دستگاه بروید.
  3)قسمت مربوط به تاریخ و زمان را انتخاب کنید سپس تاریخ و زمان خودکار را فعال کنید. و اگر مشکل برطرف نشد تاریخ و زمان خودکار را خاموش کتید و در نهایت آن را به صورت دستی تنظیم کنید.

علت سفید شدن صفحه تلویزيون سوني

نحوه ریست فکتوری تلویزیون سونی

با به وجود آمدن اختلالت در داخل تلویزیون یکی از راه‌حل‌های رایج این است. تلویزیون خود را ریست فکتوری کنید یا به اصطلاحی به تنظیمات اولیه بازگردانید. در این قسمت ما تمام راه‌حل‌های انجام ریست فکتوری را به شما آموزش خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید بسیار راحت و سریع تلویزیون سونی خود را ریست کنید. برای ریست کردن تلویزیون روش‌های متعددی با توجه به شرایط و مشکل تلویزیون وجود دارد.

اما نکته مهمی که قبل از انجام ریست فکتوری باید به آن توجه کنید این است که تمام تنظیماتی که بعدا بر روی تلویزیون اعمال کرده‌اید و یا برنامه‌هایی که نصب کرده‌اید کاملا پاک خواهند شد. پس قبل از رست کردن تلویزیون نکات مهم را بنویسید تا با بعدا سردرگم نشوید. برای اینکه از انواع تلویزیون های سونی دیدن کنید این لینک را دنبال نمایید : https://baneeh.com/tv/sony

ریست کردن تلویزیون سونی با روش Power Rest

روش بسیار ساده برای ریست فکتوری تلویزیون سونی Power Rest می‌باشد. که تا حدودی تنظیمات دستی که بر روی تلویزیون اعمال کرده‌اید پاک نخواهند شد و بعد از انجام ریست فکتوری از بیشتر آنها می‌توانید استفاده کنید. این روش تلویزیون به تنظیمات کارخانه برنمی‌گردد تنها می‌توانید با بیرون آوردن پریز از برق این کار را انجام دهید و پس از چند دقیقه دوباره دو شاخه را به برق وصل کنید.

روش Factory Date Reset (بازگشت به تنظیمات کارخانه)

با استفاده از این روش ، تلویزیون کاملا به تنظیمات کارخانه باز خواهد گشت.
1_ ابتدا گزینه home یا همان تصویر خانه را بر روی ریموت کنترل تلویزیون سونی خود فشار دهید.
2_ در ادامه یا صفحه برایتان نمایش داده خواهد شد شما باید وارد قسمت تنظیمات ( setting) شوید.
3_ و در مرحله بعدی از یکی از دو روش زیر را استفاده کنید.

اولین روش : Device preferences_reset_factory date reste_erase everything_yes

روش دوم: storang ,,reset_factory date reste_erase everything_yes

ریست شدن تلویزیون سونی

روش ریست کردن اجباری (Forced Factory Reset)

مشکلات تلویزیون سونی ؛ ریست کردن تلویزیون با استفاده از این روش مختص زمانی است که تلویزیون شما دارای اختلالات داخلی باشد. یکی از ویژگی‌های اصلی برای ریست کردن تلویزیون سونی با این روش این است که باید از نسخه بروز سیستم‌عامل برخوردار باشد. در غیر این صورت این روش جوابگو نخواهد بود. انجام روش نام برده شده با دو روش انجام پذیر است شما می‌توانید متناسب با نوع ریموت کنترلی که دارید روش مناسب را انتخاب کنید.

روش اول: روش مناسب برای دستگاه‌هایی که دارای یک دکمه برای خاموش و روشن کردن دارند.

 1. ابتدا کابل متصل به تلویزیون را از برق بکشید.
 2. کلید مربوط روشن و خاموش کردن تلویزیون که بر روی تلویزیون قرار دارد را برای مدتی فشار دهید.
 3. در هنگام فشار دادن دکمه دوشاخه را مجددا به برق وصل کنید.
 4. دکمه تا هنگامی که صفحه نمایشگر تلویزیون روشن نشده است نگه دارید.
 5. بعد از چند دقیقه تلویزیون شما خاموش خواهد شد، منتظر بمانید تا تلویزیون روشن شود در غیر این‌صورت به صورت دستی اقدام به روشن کردن آن کنید.
 6. اگر بعد از انجام مراحل بالا صفحه‌ایی با موضوع خوش‌آمدگویی باز نشود باید دوباره دوشاخه را از پریز را خارج و دوباره وصل کنید.

دومین روش : روش مناسب برای تلویزیون‌هایی که دارای 3 دکمه هستند

 1. ابتدا در حاله اول دو شاخه را از برق بیرون بکشید.
 2. دکمه‌های power و down_ را با هم و همزمان فشار دهید.
 3. هنگام فشار دادن دو کلید قبلی دو شاخه را به برق وصل کنید.
 4. سپس تا روشن شدن دستگاه دو کلید را همچنان فشار دهید.
 5. در نهایت در صورت روشن نشدن تلویزیون پس از راه‌اندازی می‌توانید به صورت دستی آن را روشن کنید.
در تصویر زیر می توانید روش های ریست کردن تلویزیون سونی بدون نیاز به ریموت کنترل را ببینید

تعمیرگاه مرکزی تلويزیون سوني

ضربه خوردن صفحه ال سی دی تلویزیون سونی

خرابی و مشکلات تلویزیون سونی و ضربه خوردن صفحه نمایش تلویزیون‌های امروزی یکی از مشکلات کاربران می‌باشد که روزانه با آن مواجه می‌شوند، اما در واقع باید به نکته مهمی اشاره کنیم آن هم این است که اگر تلویزیون و صفحه تا حد زیادی ضربه خورده باشند باید به فکر تهیه تلویزیون دیگری باشید اما اگر ضربه ناچیز است می‌توانید مدت ها از آن استفاده کنید. اما بهتر است زمان استفاده از آن را تا حدی کاهش دهید تا زمان بیشتری برای خودتان بخرید.

اما شما با مراجعه به نمایندگی تعمیرات سونی نیز می توانید نسبت به تعویض پنل تلویزیون نیز اقدام کنید. در صورتی که پنل قابل تعویض باشد انها با بهترین امکانات ، قطعه‌های آن را عوض خواهند کرد اما متاسفانه در حال حاضر امکاناتی جهت ترمیم صفحه تلویزیون هنوز در کشور ما در دسترس نیست. پس یا باید پنل را تعویض کنید یا تلویزیون جدیدی را تهیه کنید. برای خرید تلویزیون های باکیفیت سونی روی این خرید جدیدترین تلویزیون سونی بانه دات کام کلیک کنید و وارد اولین مورد شوید.

ضربه خوردن صفحه ال سی دی تلویزیون سونی

 

تعمیرگاه مجاز تلویزیون سونی

مشکلات تلویزیون سونی ؛ نمایندگی تعمیرگاه مجاز سونی محصولات را به همراه ضمانت نامه به شما تحویل خواهند داد. و در صورت اورجینال نبودن محصول به شما حق برگرداندن محصول را خواهند داد. با خرید از نمایندگی‌های مجاز از اصل بودن محصولاتتان می‌توانید اطمینان داشته باشید. اگر از طرفداران تلویزیون های با قابلیت گیمینگ سونی هستید در گوگل جمله روبرو را سرچ کنید و روی اولین نتیجه کلیک نمایید : خرید بهترین تلویزیون سونی از بانه دات کام

تعميرگاه مرکزی تلویزیون سونی

تعمیرگاه مرکزی تلویزیون سونی در تهران بوده و تعمیرات تخصصی انواع محصولات سونی ، عیب یابی، تعمیرات خرابی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را به بهترین شکل به کاربران عرضه خواهد کرد. و البته بهتر است بدانید که در تمامی شهرستان ها نیز توسط نمایندگی ها خدمات خود را ارائه می دهند.

با ارتباط با واحد نمایندگی سونی در هر شهری که هستید می توانید ، خدمات مورد نیاز خود را به طریقه های مختلفی دریافت نمایید. این خدمات ممکن است به صورت غیرحضوری و حضوری ارائه شود. شما برای استفاده از سرویس های خدماتی و تعمیر تلویزیون سونی می توانید با مرکز نمایندگی سونی مراجعه کنید.

تعمیرگاه مرکزی تلويزیون سوني

تعمیرتلویزیون سونی

شرکت سونی جهت حمایت از کاربرانی که از محصولات سونی خریدارای می‌کنند ساخته شده‌است تا با بهترین کیفیت محصولات را برایشان تعمیر کنند. افراد تعمیر‌کاری که در نمایندگی‌های سونی فعالیت می‌کنند. به دلیل آشنایی کامل با محصولات به بهترین روش می‌توانند دلیل اختلال را پیدا و آن را حل کنند. حتی اگر محصول شما نیاز به تعویض قطعه نیز داشته باشد. در این مکان با تعویض قطعه اصلی با قطعه‌های اورجینال و بدون عیب برایتان انجام خواهند داد.

افراد با تجربه فراوانی در زمینه‌های مختلف در این محیط مشغول به کار شده‌اند تا شما با مراجعه به این مرکز از رفتن به تعمیر‌گاه‌های دیگر به منظور تعمیر تلویزیون سونی کاملا بی‌نیاز باشید.

در چنین تعمیر‌گاه‌هایی قبل از دستکاری محصول ابتدا شروع به عیب‌یابی کامل می‌کنند. تا قبل از دست به کار شدن به طور کامل دلیل اختلال و اشکالات را به دست بیاورند سپس به منظور برطرف کردن عیب‌ شروع به کار خواهند کرد.

 

سخن پایانی 

امیدواریم که با مطالعه این صفحه پاسخ سوال خود را در مورد مشکلات تلویزیون سونی گرفته باشید. در صورتی که مایل به خرید تلویزیون sonyاصل ژاپن با قیمت ویژه تخفیفدار هستید به سایت baneeh.com مراجعه کنید مشاوره خرید رایگان بگیرید ؛ و با کد تخفیف baneh-com با ثبت خریدتان تخفیف دریافت کنید .

اگر هنوز سوالی مانده که پاسخ ان را نیافتید لطفا در بخش سوالات ان را از ما و دیگران بپرسید . و در صورتی که موضوعی در متن درج نشده بود ان را برای ما بنویسید تا دیگران هم از ان بهره ببرند. اگر نیاز به مشاوره و یا هرگونه سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات سایت ، مطرح کنید تا کارشناسان سایت تا خرید ، شما را راهنمایی کنند .

مطالب مرتبط :

ابعاد و سایز تلویزیون سونی به سانتی متر و اینچ

نحوه اتصال ماهواره به تلویزیون سونی ، وصل کردن رسیور

نحوه اتصال گوشی به تلویزیون سونی ، آموزش ویدیویی

فروشگاه اینترنتی تلویزیون سونی در بانه ، سایت سونی تلویزیون

مقایسه تلویزیون سونی با فیلیپس ،تفاوت ها


سوالات متداول

چگونه جدول عیب یابی تلویزیون سونی را فعال کنیم ؟

برای فعال سازی جدول عیب یابی تلویزیون سونی ابتدا باید کلیدهای display – 5 – +vol – power on را سریع و پشت سر هم فشار دهید. برای اینکار باید تلویزیونتان در حالت استند بای باشد.

علت کار نکردن کنترل تلویزیون سونی چیست ؟

علت کار نکردن کنترل تلویزیون سونی ممکن است به دلیل تمام شدن باتری ریموت کنترل تلویزیون باشد . همچنین نحوه قرار گرفتن باتری داخل کنترل را بررسی کنید . ویا ممکن است اتصال بین تلویزیون و ریموت کنترل به درستی برقرار نشده باشد .

از طريق راهنمای قیمت خرید
2 نظرات
 1. هادی می گوید

  از تلویزیونهای موجود در بازار ایران باید گفت بهترین کیفیت تصویر و کیفیت رنگ بسیار بالا و پردازنده قوی رو سونی داره هرچقدر براش هزینه کنید ارزش داره

 2. امینی فر می گوید

  به عنوان کسی که مدت زیادی تی وی سونی دارم استفاده می کنم اگر کیفیت بالای تصویر میخواید با سرعت بالا در تعویض کانال و امکان نصب اپلیکیشن های مختلف تلویزیون های آندروید سونی بهترین گزینه در بین محصولات در دسترس هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .