مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید یخچال مینی بار برای خوابگاه؛ انتخاب یک یخچال مینی مناسب

0 200
زمان مطالعه : 5 دقیقه

راهنمای خرید یخچال مینی بار برای خوابگاه؛ انتخاب یک یخچال مینی مناسب

 

راهنمای خرید یخچال مینی بار برای خوابگاه؛ انتخاب یک یخچال مینی مناسب. شما در شرف رفتن به دانشگاه هستید. شما کتاب ها ، کیف و سایر وسایل خود را آماده کرده اید . به نظر می رسد شما آماده رفتن هستید ! به جز یک چیز : فراموش کرده اید که برای خودتان یک یخچال کوچک تهیه کنید. حالا ممکن است فکر کنید که به آن احتیاج ندارید ، مخصوصاً اگر اتاق خوابگاه شما خود یخچال داشته باشد . اما داشتن مینی یخچال و فریزر ، مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و به شما کمک می کند تا از مشکلات احتمالی زیادی جلوگیری کنید.

مزایای یخچال مینی بار

 

  1. یخچال خوابگاه احتمالاً مواد غذایی را فاسد می کند

   هر چه ساختمان و اتاق ها قدیمی تر باشند ، احتمال این که یخچال نیز قدیمی تر باشد بیشتر است. نکته اینجاست : یخچال های خوابگاهی به سرعت فرسوده می شوند. این به دلیل تعداد زیاد افراد است که در نهایت از آن یخچال استفاده می کنند. بالاخره همه با وسایل خود رفتار خوبی ندارند. کوبیدن درب ، ریختن نوشیدنی و سواستفاده های دیگر از یخچال می تواند منجر به عملکرد پایین و خنک کنندگی کمتر شود . ممکن است یکی از دانشجو ها درب یخچال را نبندد و تمام مواد غذایی شما فاسد شود. این اتلاف عظیمی از غذا است و شما به عنوان یک دانشجو ، واقعاً توانایی هدر دادن غذا را ندارید. این مزایا بهترین راهنمای خرید یخچال مینی بار را برایتان به ارمغان می آورد.

   اگر خوابگاه شما تاسیسات دارد ، می توانید برای تعمیر یخچال به آن ها زنگ بزنید. اما اگر این مسئله آسان حل نشود که به ندرت هم حل می شود ، احتمالاً با یخچال دست دوم دیگری جایگزین خواهد شد. خوابگاه ها از این که پول خود را برای خرید وسایل تعویض شده خرج کنند ، انزجار دارند ، بنابراین انتظار یک یخچال کاملاً جدید را نداشته باشید. اما با مینی یخچال شخصی خود ، شما تضمین می کنید یخچالی با کیفیت داشته باشید که به خوبی کار کند. بهتر از این ، شما می توانید با مراقبت ، تعمیر و تمیز کردن گاه به گاه ، از ماندگاری طولانی آن اطمینان حاصل کنید. قطعاً ارزشش را دارد.

  2. شما کنترل بیشتری دارید

   همه ما برای فضای شخصی ارزش قائل هستیم. در این فضا ، ما دوست داریم کارها به روال ما انجام شوند و طبق مشخصات دقیق ما نگهداری شوند. اگر فرد منظمی هستید ، احتمال این که غذا و نوشیدنی خود را نیز منظم بچینید بسیار زیاد است. ممکن است ترجیح دهید هنگام قرار دادن غذای خود روی قفسه ها ، از درب کناری برای نگهداری نوشیدنی های خود استفاده کنید. یا اگر زیاد غذا نمی خورید برعکس آن را دوست داشته باشید. نکته این است که شما می توانید نحوه ساختار داخل یخچال کوچک خود را انتخاب کنید

 1. شما دقیقاً می دانید چه چیزهایی در یخچال وجود دارد

  اطمینان خاطر این است که بدانید در یخچال مینی شما فقط چیزهایی را که می خواهید در آن باشد وجود دارند. اگر می خواهید آن را با بطری های نوشابه و آب پر کنید ، می توانید این کار را انجام دهید بدون اینکه نگران ترجیحات هم اتاقی خود باشید. اگر می خواهید هر دو هفته یک بار آن را تمیز کنید ، این کار را انجام دهید. راهنمای خرید یخچال مینی بار برای خوابگاه شما را قانع می کند تا یک یخچال کوچک برای خود انتخاب کنید؟

  با هم اتاقی ها ، اوضاع کمی پیچیده تر می شود. در واقع فقط نصف فضا به شما تعلق می گیرد ( در صورت وجود هم اتاقی های بیشتر کمتر ) که اگر یخچال بزرگ نباشد ، می تواند محدود کننده باشد. و بعضی از افراد اصلاً به مرزها اهمیتی نمی دهند و این باعث می شود که یخچال را با تمام وسایلشان پر کنند در حالی که جایی برای مواد غذایی شما باقی نمی ماند. مواردی مانند پر بودن جای بطری درب یخچال از بطری های شخص دیگری می تواند درد واقعی برای مقابله با آن در طی ماه هایی باشد که مجبورید با این شخص زندگی کنید. با یخچال مینی خود می توانید از این سردرد ها جلوگیری کنید.

خرید مینی یخچال برای خوابگاه

 1. لازم نیست نگران سرقت باشید

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که دانشجویان با هم اتاقی هایشان روبرو هستند این است که احتمال دزدیدن غذای شما وجود دارد. ممکن است مواد ساندویچی را که تمام روز اشتیاق آن را داشته اید از دست بدهید. لازم نیست فقط هم اتاقی باشد. دوستان یا خانواده هم اتاقی ها نیز می توانند مسئول باشند که این امر جلوگیری از آن را حتی دشوارتر می کند.  با داشتن یخچال کوچک خود ، دیگر نگران این موضوع نخواهید بود. بسیاری از آن ها اکنون با قفل هایی مجهز می شوند که از محتوای داخلی محافظت می کنند . اگر دوست دارید درباره ی ” راهنمای خرید یخچال مینی بار برای خوابگاه ” بیشتر بدانید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 2.  شما فضای شخصی بیشتری دارید

  ممکن است بپرسید ، ” فضای بیشتر ؟ اما یخچال های کوچک قطعاً کوچکتر از یخچال معمولی هستند “. و حق با شماست! با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که کل مینی یخچال در اختیار شماست. در صورت انتخاب ، لازم نیست نگران اشتراک فضا با کسی باشید. اگر بدانید چطور فضای ذخیره سازی را به حداکثر برسانید ، حتی بدون استفاده از یخچال دیگری ، یک یخچال کوچک می تواند کاملاً جادار باشد. اندازه های مختلف مینی یخچال نیز وجود دارد . بنابراین اگر احساس می کنید به فضای بیشتری احتیاج دارید می توانید یک یخچال بزرگتر تهیه کنید.
  اما چون آن ها هنوز هم مینی یخچال هستند ، ما به شما توصیه می کنیم که خرید عمده مواد فاسدشدنی را انجام ندهید ، مبادا در نهایت با کلی مواد غذایی روبرو شوید که نمی توانید آن را ذخیره کنید. بهتر است برای این که مطمئن شوید همیشه فضای کافی دارید خرید مکرر انجام دهید.

به دنبال خرید مینی یخچال خود هستید؟
اگر شما علاقه مند به تهیه یخچال کوچک خود هستید ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا نگاهی به لیست 10 بهترین یخچال برتر سال 2020 بیندازید. ما قول می دهیم که به شما کمک می کند تا یخچال مینی مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید.

بیشتر بخوانید :

« حتما بخوانید  فناوری Super Cool و SuperFrost در يخچال چيست؟ قابلیت سوپر کول
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .