مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

فیلتر بهداشتی هایژن فرش چیست ؛ کاربرد های تکنولوژی Hygiene Fresh

0 2,774
زمان مطالعه : 2 دقیقه

فیلتر بهداشتی هایژن فرش چیست ؛ کاربرد های تکنولوژی Hygiene Fresh موضوع اصلی این مطلب است . خرید یخچال یا هر وسیله ی برقی و الکترونیکی دیگری نیازمند آگاهی از مشخصات فنی و آشنایی با انواع قابلیت ها و امکانات موجود در یخچال است . بنابراین لازم است که حتماً قبل از خرید با تکنولوژی ها و فناوری های کاربردی یخچالها  آشنا شوید . چرا که وجود این قابلیت ها و امکانات است که قیمت نهایی یخچال را افزایش می دهد .

هر کدام از سازندگان ال جی ، سامسونگ  ، هیتاچی و بوش و بکو و … برای  ارائه ی کیفیت بهتر ، از تکنولوژی های جدید و کاربردی استفاده می کنند . در قسمت معرفی فناوری ها با انواع کلمات تخصصی و واژگان اختصاصی به کار رفته در گوشی و تلویزیون ، یخچال ، سینما خانگی و دوربین ، ظرفشویی ، لباسشویی و …اکنون که واژه ی میخرم ورد زبانتان است ، باید حتماًقبل از تصمیم نهایی با این فناوری ها آشنا شوید . ادامه مطلب فیلتر بهداشتی هایژن فرش چیست را از سایت ما بخوانید.

 

 

فیلتر بهداشتی هایژن فرش چیست

فیلتر بهداشتی « +Hygiene Fresh » در واقع یک سیستم تصفیه ی هوا است و به دلیل ساختار پنج لایه ای که دارد ، می تواند طی چند مرحله ، انواع باکتری ، قارچ ، گرد و غبار و بوهای نامطبوع را از بین ببرد . این فیلتر از دو لایه ی فوتوکاتالیست ، دو لایه فیلتر کربنی و لامپ فرابنفش تشکیل شده است . هر کدام از این لایه ها و فیلترها برای از بین بردن نوع خاصی از آلودگی  ها مناسب می باشند .

فیلترهای کربنی ، وظیفه ی حذف بوهای نامطبوع اسیدی و بوهای قلیایی و … را بر عهده دارند . فیلتر بهداشتی « +Hygiene Fresh » ال جی برای از بین بردن باکتریها ، قارچ ها و انواع بوهای داخل یخچال ، از 5 مرحله ی بوزدایی استفاده می کند . این فیلتر بهداشتی  99.9% باکتری ها و بوی بد و غبار داخل یخچال را از بین می برد . با وجود این فیلتر بهداشتی مواد غذایی سالم و تازه نگه داشته می شوند و مدت زمان طولانی تری تازگی و طراوت خود را حفظ می کنند .

فیلتر بهداشتی هایژن فرش چیست ؛ کاربرد های تکنولوژی Hygiene Fresh

 

« حتما بخوانید  چیلر چیست و چه کاربردی در یخچال دارد ؟ انواع چیلر

در نهایت

 در این مطلب فیلتر بهداشتی هایژن فرش چیست ؛ کاربرد های تکنولوژی Hygiene Fresh سعی کرده ایم توضیح کوتاهی بیان شود. اگر سوال یا نظری دارید خوشحال می شویم سوالت ونظرات خود را بنویسید.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .