مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

نحوه اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون سونی

0 846
زمان مطالعه : 3 دقیقه

نحوه اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون ؛ تلویزیون شما ممکن است درگاه های زیادی برای اتصال دستگاه های سیمی داشته باشد . اما این تنها گزینه شما نیست. شما می توانید با استفاده از بلوتوث بسیاری از بلندگو ها یا هدفون ها را جفت کنید. از آن جا که اتصالات بی سیم به کاهش تعداد کابل های درهم پیچیده که احتمالاً در پشت تلویزیون شماست ، کمک می کند ؛ مناسب هستند. غیر از استفاده از ریموت خود برای حرکت در فهرست تنظیمات . جفت کردن صدا با تلویزیون خود از طریق بلوتوث تفاوت چندانی با جفت شدن دستگاه ها با تلفن شما ندارد. در اینجا نحوه اتصال آورده شده است.
هدفون بلوتوث

 تنظیمات بلوتوث « نحوه اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون »

« تنظیمات بلوتوث را باز کنید » ؛ منوی تنظیمات را باز کرده و تنظیمات بلوتوث را از فهرست شبکه و لوازم جانبی باز کنید. « مطمئن شوید که بلوتوث فعال شده است » ؛ اگرچه بلوتوث تلویزیون شما باید به طور پیش فرض فعال باشد ، زیرا از آن برای اتصال میکروفون کنترل از راه دور به تلویزیون نیز استفاده می شود . « دستگاه را اضافه کنید » . برای شروع جفت کردن بلندگوهای جدید یا هدفون با تلویزیون ، جست جوی دستگاه ( Device Search ) را از فهرست انتخاب کنید تا دستگاه خود را جستجو کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، دستگاه خود را در حالت جفت کردن قرار دهید تا توسط تلویزیون قابل کشف باشد.

« جستجو و جفت کردن » ؛ تلویزیون به شما اطلاع می دهد که در جست جوی دستگاه ها است. اگر دستگاه شما به درستی در حالت جفت تنظیم شده است ، باید در لیست دستگاه های موجود نشان داده شود. اگر چندین دستگاه بلوتوث در اتاق دارید ، یا در یک آپارتمان یا محله زندگی می کنید که خانه ها در کنار هم هستند . حتی ممکن است دستگاه های بلوتوثی را ببینید که متعلق به شما نیستند. پس از کشف دستگاه خود ، آن را از لیست دستگاه های موجود انتخاب کنید. « دستگاه متصل است » . اگر همه چیز به درستی پیش برود ، دستگاه بلوتوث شما در لیست دستگاه های متصل نمایش داده می شود. اکنون ، هر زمان که روشن باشد می توانید از آن دستگاه جفت شده برای صدای تلویزیون استفاده کنید..

 

« دستگاه جفت شده را انتخاب کنید » ؛ وقتی می خواهید یک دستگاه را جدا کنید ، به سادگی دستگاه مورد نظر را از لیست دستگاه های جفت شده انتخاب کنید. « قطع یا Unpair » ؛ پس از انتخاب دستگاه جفت شده ، گزینه جدا کردن دستگاه را به شما نمایش می دهد.

نحوه اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون ؛ قطع اتصال

با قطع اتصال دستگاه ، جفت شدن بلوتوث در حافظه تلویزیون نگه داشته می شود ، اما هنگام قطع ارتباط ، از دستگاه برای پخش صدا استفاده نمی کند. ( Unpairing ) ، دستگاه را به عنوان یک گزینه به طور کامل حذف می کند. شما هنوز هم می توانید آن را با تلویزیون خود استفاده کنید. اما به جای این که به طور خودکار وصل شود ، مجبورید دوباره کل مراحل جفت شدن را طی کنید.

 

« حتما بخوانید  سنسور Proximity یا سنسور مجاورتی در گوشی چیست ؟

 

هدفون بلوتوث

 

با مطالعه مطلب  نحوه اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون امیدواریم سوالات شما رفع شده باشد در صورتی که نظری دارید یا سوالی  مانده ان را در قسمت نظرات بپرسید این گزینه برای دستگاه هایی که بعید می دانید دوباره به تلویزیون وصل کنید  .مانند بلندگویی که تعویض می کنید یا هدفون متعلق به بازدید کننده ای که خارج شده است ، ترجیح داده می شود.

بیشتر بخوانید :

نحوه آپدیت برنامه های تلویزیون سونی Sony
آموزش اتصال هدفون بلوتوثی به دستگاه های مختلف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .