مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

شماره سریال تلویزیون سامسونگ خود را چگونه پیدا کنیم ؟ نحوه نمایش

0 224
زمان مطالعه : 2 دقیقه

شماره سریال تلویزیون سامسونگ خود را چگونه پیدا کنیم ؟ نحوه نمایش ؛ شماره سریال در تلویزیون عددی است که مختص آن مجموعه تلویزیونی خاص است. شماره های سریال کپی نمی شوند و توسط سازنده تلویزیون وارد می شوند. تولید کننده یک بانک اطلاعاتی از تمام شماره های سریال تلویزیون های خود را نگهداری می کند. شماره های سریال می توانند به سازنده بگوید تلویزیون در کجا و کی ساخته شده است. هنگام ثبت نام تلویزیون جدید خود برای اهداف گارانتی ، باید شماره سریال را داشته باشید.

شماره سریال تلویزیون سامسونگ خود را چگونه پیدا کنیم ؟ نحوه نمایش ؛ ظاهر شماره سریال

سبک های شماره سریال با توجه به تولید کننده کالا متفاوت است. برخی از شماره های سریال شامل ترکیبی از حروف و اعداد هستند. برخی دیگر فقط شماره ها را دارند. آنها معمولاً از 10 تا 20 کاراکتر هستند.

محل قرار گیری شماره سریال در پشت تلویزیون

شماره سریال

شماره سریالها بیشتر در پشت تلویزیون ها نمایش داده می شوند. آنها اغلب از نظر ظاهری کوچک هستند و دیدن آنها دشوار است. به دنبال یک برچسب با نام تولید کننده تلویزیون و شماره محصول تلویزیون باشید. شماره سریال ممکن است روی این برچسب باشد ؛ یا ممکن است در نزدیکی آن باشد. این شماره ممکن است با عنوان “ُ Serial Number ” یا فقط به تنهایی ظاهر شود. این شماره معمولاً در دفترچه راهنمای تلویزیون شما نشان داده می شود.

نحوه پیدا کردن شماره سريال در منوي تلويزيون سامسونگ

 

« حتما بخوانید  نحوه کانال یابی تلویزیون ال جی ، آموزش ویدیویی نصب
اگر تلويزيون شما به صورت ديواري نصب شده است ، دسترسي به برچسب پشتي که شماره مدل و سريال را بر روي آن قرار دارد ، دشوار است. همچنین شماره سریالی که روی کارتن نوشته شده ممکن است به دلایلی پاک شود. بنابراین اگر تلويزيون شما روشن است و مي توانيد به منوي تنظيمات دسترسي پيدا کنيد ، مراحل زير را براي يافتن شماره مدل و شماره سریال در داخل منوي تنظيمات در تلويزيون خود طی کنید.

 

  1. براي دسترسي به تنظيمات اصلي ، دکمه Home را در ریموت کنترل خود انتخاب کنيد.
  2. به Support option برويد -> Support Menu.
  3. About this TV را انتخاب کنيد.
  4. اطلاعات و شماره سریال در تلويزيون نمايش داده مي شود.

کوچک ترین تلویزیون 8K سامسونگ 55 اینچ

 


بیشتر بخوانید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .