مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

اپلیکیشن Clip Layer کپی متن از هر کجا ؛ کلیپ لیر

0 197
زمان مطالعه : 2 دقیقه

معرفی اپلیکیشن« Clip Layer »

اپلیکیشن Clip Layer کپی متن از هر کجا ؛ کلیپ لیر : اپلیکیشن جدیدی که از سوی شرکت مایکروسافت برای گوشی های اندرویدی طراحی شده  است « کلیپ لیر» نام دارد. این اپلیکیشن می تواند هر چیزی را کپی کند. تیم مایکروسافت گاراژ با در نظر گرفتن مشکل « کپی/پیست » کردن میان دو اپلیکیشن متفاوت ، اپلیکیشنی با نام «Clip Layer» را طراحی کرده است و مشکل « کپی/پیست » را به کلی برطرف کرده است.

با توجه به گفته های مایکروسافت ؛ این ایده توسط طراح  ارشد استیو وان ارائه شده است .
مایکروسافت مشکل کپی کردن متون را با اپلیکیشن جدیدش حل کرده است . با فعال کردن این سرویس رایگان می توانید هر متن وهر محتوایی را کپی و پیست کنید. این اپلیکیشن  جایگزین « Google Now On Tap» ، دستیار هوشمند پیش‌فرض گوشی‌های اندرویدی میشود .

و درهر اپلیکیشن و در هر جایی که باشید ، کافی است دکمه ی هوم را فشار دهید . و آن را نگه دارید  تا به جای Google Now  ، اپلیکیشن کلیپ لیر فعال شود و لایه ای در بالای صفحه ی اندرویدی نمایش داده شود.

تمام محتوای صفحه نمایش را اسکن می کند و تمام صفحه توسط این اپلیکیشن بررسی می شود . و متن ها را  با کادرهایی مجزا مشخص می کند . برای انتخاب متن مورد نظر  باید کادر مربوطه را انتخاب کنید و سپس آن را مستقیماً به وسیله ی سایر مسنجرها و اپلکیشنهای پیام رسان به اشتراک بگذارید و یا آن را ذخیره کنید و در اپلیکیشن ها ی دیگر از آن استفاده نمایید . اگر شما کل متن داخل کادر را لازم نداشته باشید .

« حتما بخوانید  وان کانکت چیست و چه مزایایی دارد ؟ بررسی جعبه One Connect

می تونید بخشی از متن را کپی کنید ، یعنی امکان کپی کردن بخشی از متن را هم برای کاربران فراهم کرده است.

معرفی اپلیکیشن« Clip Layer »
معرفی اپلیکیشن« Clip Layer »

 

اپلیکیشن کلیپ لیر 

در ابتدا گفتیم که اپلیکیشن جدید مایکروسافت « Clip Layer» ، جایگزین اپ Google Now On Tap می شود .بنابراین اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید ، که به میزان زیاد از این اپلیکیشن استفاده می کنید ، با فعال کردن Clip Layer ، امکان استفاده از Google Now On Tap را از دست می دهید .

این اپلیکیشن که مدعی است می تواند همه چیز را کپی کند ، آنچنان هم که ادعا می کند بی عیب و نقص نیست.  یکی از ایراداتش این است که اگر در یک صفحه ی وب و یا در صفحه ای شلوغ از آن استفاده کنید ، با تعداد بیشماری کادر مواجه خواهید شد .

که انتخاب هر کدام از آنها کار بسیار مشکلی خواهد بود . و یا اینکه با فعالسازی اش اپلیکیشن Google Now غیر فعال می شود. البته بهبود و رفع این نواقص در نسخه های بعدی قابل پیش بینی است.

 

 

احتمالا با مطالعه متن «اپلیکیشن Clip Layer کپی متن از هر کجا ؛ کلیپ لیر» با این اپلیکیشن پرکاربرد بیشتر آشنا شدید

 

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .