مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

فناوری BD Wise چیست ؛ ارتقای کیفیت پخش سیستم سینما سامسونگ

0 677
زمان مطالعه : 3 دقیقه

ملزومات برای مشاهده ی کیفیت فناوریمعرفی فناوری BD Wise

فناوری BD Wise چیست ؛ ارتقای کیفیت پخش سیستم سینما سامسونگ . BD Wise تکنولوژی جدیدی است که در سامسونگ معرفی شد تا کیفیت جدیدی را به دنیای سینماهای خانگی وارد کند . این تکنولوژی برای کیفیت بخشیدن به پخش کننده های DVD و Blu-ray ها ایجاد شده است . با استفاده از این فناوری می توان با پخش کننده ها و تلویزیون تعامل برقرار کرد . با استفاده از پخش کننده های Blu-ray و همچنین دیسک های قابل پخش با این دستگاه ، کیفیت بالایی را با این تکنولوژی شاهد خواهید بود . اگر قصد خرید سینماخانگی ساموسنگ را دارید و با آشنایی از فناوری BD Wise چیست ؛ ارتقای کیفیت پخش سیستم سینما سامسونگ را درک خواهید نمود .

« فناوری BD Wise چیست » ملزومات برای مشاهده ی کیفیت فناوری BD Wise

فناوری BD Wise چیست ؛ به منظور سود بردن از BD Wise لازم است DVD player و تلویزیون هر دو از محصولات سامسونگ باشند ، در غیر این صورت به احتمال زیاد نتوانید از این فناوری استفاده نمایید . پس لازم است آن را چک کنید و از این موضوع مطمئن شوید . اگر یکی از محصولات تولید شده در این شرکت نباشد این ویژگی غیر قابل استفاده خواهد شد . البته علاوه بر هم برند بودن باید تلویزیون نیز دارای کیفیتی بالا در پخش تصاویر باشد .

این فناوری برای تنظیم هر چه بهتر و با کیفیت تر شدن کیفیت تصاویر تلاش خواهد کرد . دی وی دی های با چنین کیفیتی قبل از تلویزیون ها تولید شده اند . بنابراین برای استفاده از دیسک های قدیمی تر شما می توانید کیفیت را هماهنگ با تلویزیون تنظیم نمایید تا شاهد کیفیت بالاتری باشید . با استفاده از این قابلیت می توانید از کیفیتی که تلویزیون ارائه می دهد به طور کامل استفاده کنید و همچنین کیفیت را درب سطح بالاتری از آنچه تا کنون دیده اید به نظاره بنشینید .

ملزومات برای مشاهده ی کیفیت فناوری

 تنظیمات در BD Wise

کاربران می توانند به صورت دستی و یا به صورت خودکار تنظیمات را تغییر دهند . برای دسترسی به تنظیمات خودکار زمان کمتری لازم است و در مدت زمان کمتری تنظیمات اعمال خواهند شد . اما تنظیمات خودکار برای تمامی دیسک ها کیفیت مطلوبی  را ارائه نخواهد داد و در این شرایط لازم است کاربران خود وارد عمل شوند و تنظیمات را به صورت دستی اعمال نمایند . در ابتدا باید BD Wise خاموش گردد و وارد قسمت تنظیمات شد تا به کیفیت مورد نظر رسید، این کار برای کاربر کمی زمانبر خواهد بود .

تنظیمات در BD Wise
بسیاری از Blu-ray player های جدید تولید شده در سامسونگ با این ویژگی سازگارند و BD Wise را در خود گنجانده اند. با این وجود لازم است در هنگام خریداری دستگاه Blu-ray و یا سایر پخش کننده ها توجه کنید که از این تکنولوژی در آنها استفاده شده باشد، تا بتوانید از کیفیت بالا و وضوحیت تصاویر توسط تلویزیون ها سود ببرید .
پورت لازم جهت استفاده ازBD Wise

فناوری BD Wise چیست ؛ در سینما خانگی هایی که از این قابلیت پشتیبانی می کنند کاربران شاهد تصاویر با وضوحیت و کیفیت بالا خواهند بود و تمامی رنگها به صورت کاملا زنده و طبیعی نمایان خواهند شد. شفافیت تصاویر با بهره گیری از BD Wise کاربران را به وجد خواهد آورد. به منظور شاهد بودن کیفیت عالی لازم است پخش کننده از طریق پورد  HDMI به تلویزیون متصل شود. علاوه بر پخش تصاویر به کیفیت عالی از طریق این فناوری زمانی که در حال پخش آهنگ توسط دستگاه بلوریتان هستید ، نمایشگر خاموش خواهد شد و تنها آهنگ در حال پخش خواهد بود.

 

« حتما بخوانید  قیمت تلویزیون هوشمند شیائومی اسمارت خرید ⭐️ ویژه

 


بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .