مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

آموزش فعالسازی گیرنده دیجیتال تلویزیون شارپ

0 2,428
زمان مطالعه : 2 دقیقه

آموزش فعالسازی گیرنده دیجیتال تلویزیون شارپ ؛ هنگامی که تلویزیون شارپ خود را دریافت می کنید ، گیرنده دیجیتال شارپ خود را تنظیم کنید و هنگام تماشای تلویزیون ، جست جو در کانال ها را آسان تر کنید . با تنظیم تلویزیون ، می توانید کانال های دریافت شده با سرویس خود را ذخیره کرده و آن هایی را که نمی خواهید ، مسدود کنید و تجربه تماشای تلویزیون خود را به آسانی امکان پذیر کنید.

آموزش فعالسازی گیرنده دیجیتال تلویزیون شارپ ؛ گام اول

 

آموزش فعالسازی گیرنده دیجیتال تلویزیون شارپ

با فشار دادن دکمه پاور ( Power ) روی ریموت خود ، تلویزیون شارپ خود را روشن کنید. بررسی کنید که یک کابل کواکسیال ( coaxial ) به درستی به قسمت پشت تلویزیون و جک کابل در دیواره تلویزیون شما وصل شده باشد.

گام دوم 

دکمه منو ( Menu ) را روی ریموت خود فشار دهید.

گام سوم

با استفاده از دکمه های کانال ( بالا و پایین ) ، به گزینه ( Channel Set Up )  بروید و دکمه ” + Volume ” را فشار دهید تا آن را انتخاب کنید.

آموزش فعالسازی گیرنده دیجیتال ؛ گام چهارم

دوباره از دکمه های کانال استفاده کنید تا به گزینه ( Auto Preset Ch ) بروید و دکمه ” Volume + ” را فشار دهید تا آن را انتخاب کنید.

نحوه فعالسازی گیرنده دیجیتال ؛ گام پنجم

تلویزیون شما با اسکن کردن در تمام کانال های موجود که می توانید از طریق کابل کواکسیال و گیرنده دیجیتال داخلی خود تهیه کنید ، تنظیم می شود. شما می توانید این روندی که در تلویزیون شما اتفاق می افتد را ، ببینید . تلویزیون کانال هایی را که دریافت می کنید ، ذخیره می کند و آن هایی را که قادر به دریافتشان نیست ، مسدود می کند. در طی فرایند هیچ دکمه ای را فشار ندهید و تلویزیون را خاموش نکنید. ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

« حتما بخوانید  فناوری Triluminos تلویزیون سونی چیست؟ نحوه کارکرد در نمایشگر

نحوه فعالسازی گیرنده دیجیتال ؛ گام ششم

پس از پایان تنظیم ، تلویزیون در پایین ترین کانال ذخیره شده متوقف می شود. با استفاده از دکمه های کانال ( بالا و پایین ) می توانید بین کانال های ذخیره شده حرکت کنید. برای رفتن به یک کانال ، با استفاده از پد شماره در مرکز ریموت ، شماره کانال را وارد کنید.


بیشتر بخوانید : 

شارپ ؛ تاریخچه ی شرکت شارپ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .