مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

کیت ارتقا تلویزیون های سامسونگ Evolution Kit ؛ آپدیت و تکامل

1 1,285
زمان مطالعه : 2 دقیقه

کیت ارتقا تلویزیون های سامسونگ Evolution Kit ؛ آپدیت و تکامل ؛ همیشه افرادی وجود دارند که از مشکلات بزرگ فناوری شکایت می کنند . امسال که خریداری می کنید سال آینده منسوخ خواهد شد. این در مورد اتومبیل ها ، رایانه ها ، تلفن های هوشمند و البته ، تلویزیون ها صادق است. تلویزیونی که سال گذشته 2000 دلار خریداری کردید ، در حال حاضر با قیمت 1000 دلار در دسترس است ؛ و ویژگی های آن در مقایسه با مدل جدید خیلی کمتر است.
با ( Samsung Evolution Kit ) ، می توانید کمی نسبت به خرید سال گذشته احساس بهتری داشته باشید.

 

کیت ارتقا تلویزیون های سامسونگ Samsung Evolution Kit

باید بدانید که کیت ارتقا تلویزیون های سامسونگ با برچسب قیمت 299.99 دلار عرضه می شود ؛ و فقط با تلویزیون های هوشمند سامسونگ 2012 بالا رده سازگار است. این بسته شامل Samsung Evolution Kit ، Remote Smart Touch 2013 و یک آداپتور اترنت است. برای استفاده از اتصال اینترنتی سیمی بعد از نصب ، کاربران باید کابل اترنت خود را از طریق آداپتور به داخل Samsung Evolution Kit وصل کنند . قبل از اینکه حتی به خرید یکی از این کیت ها فکر کنید ، باید یکی از تلویزیون های سطح بالا 2012 زیر را داشته باشید :

سری

« حتما بخوانید  قیمت تلویزیون ال ای دی سونی خرید تلويزيون ال اي دي سوني ⭐️

E8000
E7000
ES8000
ES7500

اگر یکی از این تلویزیون ها را دارید ، نصب درواقع شامل کندن برچسب Samsung Evolution Kit در پشت صفحه نمایش شما است که شکافی را برای جعبه کوچک نشان می دهد. تلویزیون خود را از برق جدا کنید . کیت را وارد شکاف کنید ، سپس تلویزیون را دوباره وصل کنید. پس از روشن شدن ، تلویزیون سامسونگ 2012 شما مراحل نصب را شروع می کند ، که نیازی به انجام هیچ کاری از طرف شما نیست . پس از نصب و به روزرسانی نرم افزارهای جدید ، که تقریباً یک ساعت به طول می انجامد ، تلویزیون سامسونگ شما مانند یک مدل جدید رفتار خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید :

 تلویزیون سامسونگ و اشنایی بیشتر با امکاناتش 

راهنمای انتخاب و خرید بهترین تلویزیون های سامسونگ

1 نظر
  1. کوروش می گوید

    باورم نمیشه که تلوزیون سامسونگ۲۰۱۲ کره جنوبی به ۲۰۱۳ تبدیل شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .