مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

سیستم عامل اندروید 7.1.1 ؛ اپلیکیشن و فایل های متحرک

0 121
زمان مطالعه : 3 دقیقه

سیستم عامل اندروید 7.1.1 ؛ اپلیکیشن و فایل های متحرک در گوشی با امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار گرفته است. گوگل هم ، بطور مرتب و منظم سیستم عاملش را آپدیت می کند و آپدیت نسخه هایش را برای رفع نواقص نسخه ی پیشین و اضافه کردن قابلیتها و امکانات ارائه می کند . اندروید 7.1.1 هم آپدیت نسخه ی اندروید نوقا ست که امکانات و قابلیتهای جدیدی به این سیستم عامل افزوده است . مطمئناً اندروید 7.1 ویژگیهای اندروید 7 نوقا را دارد ، اما ایراداتش را برطرف کرده و امکانات جدیدی نیز به آن اضافه کرده است .

البته گوگل اعلام کرده است که این آپدیت و این قابلیت برای دیوایسهای قدیمی تعریف نشده است و بر روی دستگاه های قدیمی قرار نخواهد گرفت ، بلکه تنها بر روی گوشی های جدید قرار خواهد گرفت. تغییرات بنیادی ویژه ای در آپدیت سیستم عامل اندروید 7.1.1 نوقا نسبت به آندروید 7 دیده نمی شود . اما از لحاظ گرافیکی و بصری جذابیت خاصی به اندروید 7.1.1 اضافه شده است.

« سیستم عامل اندروید 7.1.1 » اموجی های «Emoji » جدید گوگل دل خانم ها را می رباید

گوگل از سال 2013 به بعد ، یعنی هنگام عرضه ی نسخه ی کیت کت « اندروید 4و4» در کیبورد خود از اموجی های « Emoji» منحصر به فردش استفاده کرد . از آن نسخه به بالاتر گوگل در کیبورد خود از اموجی های خاصی استفاده می کرد . در اندروید 7.1.1 نوقا هم ، اموجی های جدیدی اضافه شده است . دلیلش هم استفاده ی بیش از اندازه از انواع اموجی ها در چند سال اخیر است و گوگل هم با اضافه کردن اموجی های جنس مونث ، طرفداران زیادی برای خودش پیدا کرده است .

این اموجی ها بیشتر برروی جایگاه زنان در نقشها و شغل های حرفه ای تمرکز دارند و بر روی تمامی دیوایس های آندرویدی که این نسخه برایشان عرضه شده است قابل دریافت و استفاده است .

 

« حتما بخوانید  آموزش استفاده از کیبورد بجای ماوس : تبدیل کیبورد به ماوس

فایلهای تصویری متحرک Gif « سیستم عامل اندروید 7.1.1 »

امروزه استفاده از تصاویر متحرک و گیف ها بسیار رواج پیدا کرده است ،بطوری که در شبکه های اجتماعی نیز طرفداران زیادی پیدا کرده اند . گوگل نیز  در اندروید 7.1.1 یک کیبورد مخصوص گیف را به اپلیکیشن ها و نرم افزارهای سیستم عاملش « گوگل مسنجر ، گوگل هانگوست و گوگل الو» اضافه کرده است . با این کیبورد، ارسال و دریافت فایلهای گیف با سرعت بیشتری انجام می شود .

تغییرات آندروید 7.1.1 نوقا

« سیستم عامل اندروید 7.1.1 » میانبری به دل اپلیکیشن ها

از دیگر امکانات جالبی که در اندروید 7.1.1 گنجانده شده است ، منوی دسترسی سریع به برخی از نرم افزارها و اپلیکیشن هاست . شما اگر بر روی آیکون اپلیکیشن مورد نظر تپ کنید ، تنها آن نرم افزار باز می شود . اما با لمس طولانی بر روی آیکون ، منویی برایتان باز می شود که به شما امکان دسترسی به قسمت های خاصی از آن برنامه را می دهد . در واقع کافی است که انگشتتان را کمی بیشتر بر روی آیکون مورد نظر قرار دهید تا میانبری از آن اپلیکیشن برایتان ظاهر شود .

اندروید 7 نوقا

 

ویژگیهای اندروید 7 نوقا7.1.1

  • امکان تنظیمات نور صفحه نمایش به نور شب
  • امکان ارسال سریعتر فایلهای تصویری متحرک
  • قابلیت استفاده ازسنسور اثر انگشت برای باز شدن اعلان ها
  • استفاده از آیکونهای دایره ای شکل توسط توسعه دهندگان
  • افزودن قابلیت ایجاد میانبر در اپلیکیشنهای خاص
  • حالت واقعیت مجازی در Daydream
  • ویژگی امنیتی صوتی PCDMA

 

 

امیدوارم مطالعه مطلب بالا در رابطه با سیستم عامل اندروید 7.1.1 اطلاعات کافی را به شما منتقل کرده باشد و شما بتوانید نظرات و سوالات خود را برای ما بنویسید ، لازم به ذکر است که توسعه دهندگان سیستم عامل اندروید می توانند از این به بعد ایکونهای دایره ای شکل برای اپلیکیشن های خود طراحی کنند و می توانند برای اپلیکیشن هایشان از سنسور اثر انگشت استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .